Rebelové

Tak to jsme my...

Rebelovév
Nechci moc mluvit o sobě. Chci mluvit o dobrý muzice. Proto jsme přece
tady. Já, Zita i Koperník uděláme vše proto, abyste se u našeho pořadu neodlepili od obrazovky. Já hudbu miluju a to je to, proč jsem tady. Nic mi neudělá větší radost než pořádnej flák, basy, bicí, kytary a kvalitní zpěv. Mám rád image i muzikantskej kumšt. Mám rád show i raritní nahrávky z garáže. Nejsem nic víc než zarytej milovník dobrý muziky. Tak co chcete vědět víc?
info najdete i na facebook.com/DOKTOROZBORN
více >
Ahoj, se mnou se můžete těšit na řadu klipů vynikajících kapel, mezi kterými jsou i mí oblíbenci Metallica, Helloween a řada dalších. Kolem muziky se pohybuju celý život, proto Vás čas od času zavedu i do zákulisí. Patřím mezi ty šťastlivce, pro které se práce stala koníčkem dokonce přímo zábavou. Kromě toho, že se spolu uvidíme tady, najdete mě taky na ostravském rockovém rádiu Čas Rock. Když zrovna nepromlouvám k rockovému národu, zajišťuju a organizuju zábavné a kulturní akce pro kohokoliv, kdo si řekne. Ostatně to zjistíte na www.ag-art.cz. To ale pořád není všechno, mám velkou zálibu, která se pro mě stala prací nebo spíše posláním. Věnuju se magii a Globoflexii, což je cizí slovo, pod kterým se skrývá tvarování balónků. Koukněte se na www.klaunizbalonkova.cz. A víte, proč tohle všechno dělám. Protože za tím vším se skrývá úsměv :-)
více >
Ahoj, já jsem Karel Balčirák a pokud patříte mezi fanoušky rocku a heavy metalu, tak jsme se už spolu několikrát setkali díky rockovému magazínu Spark. A jsme rád, že se s vámi můžu potkávat i na televizní obrazovce. A protože jsem novinář, tak vám v každém díle Rock Speciálu prozradím, co která kapela vydává za desky, kam se chystá vyrazit na koncertní turné a taky co dělají hvězdy metalové hudební scény, když zrovna nekoncertují nebo neskládají nový hudební materiál.
více >
Začnu asi tím, že se považuji za jedince, který se snaží neodmítat výzvy. Těžko říct, co je na tom pravdy. Moderatérství pořadu Czech Blade beru právě za jednu z výzev těžkotonážních. Pokusím se prostřednictvím TV Rebel přiblížit zajímavé party z českých, moravských a slovenských luhů a hájů, kterých se tady pohybuje víc než dost.
Odmalička se snažím obsluhovat nejrůznější nástroje (strunné, bité, žesťové a jiné), abych vždy zjistil, že mám kolem sebe dostatek lidí, kteří tyto nástroje ovládají o mnoho lépe. Proto jsem zvolil taktiku nejmenšího odporu a téměř pětadvacet let pokřikuji v nejrůznějších hudebních sdruženích, z toho v posledních patnácti letech v kapele ForrestJump. Potkat se můžeme také v rámci účinkování ochotnického souboru Jednou za rok? z Luhačovic. Zaručeně mě poznáte – budu ten nejneochotnější.
Tož tak! Ať se nám společně daří!
více >
Nazdar bando. Krom toho, že spolu o víkendech můžeme brázdit rockové vlny na radiu Čas Rock, je potřeba občas za muzikou (a nejen za ní) vyrazit pěkně naživo a užít si ji se stejně „postiženými“ jedinci. Proto vám budu každý týden ve Fesťáku předkládat tipy na místa, kam se vyplatí udělat si výlet. No a protože se stále motáme okolo rocku a metalu, tak i pozvánky budou na akce týkající se převážně těchto žánrů.
více >
Ahoj, jsem vášnivá sběratelka vzácných alb a kvalitních zážitků. Na hudební scéně se pohybuji už spousty let, nicméně aktuálně můžete můj hlas znát z radia Čas Rock, můj rukopis ze stránek časopisů Spark a Fakker! a moji tvář z TV Rebel. Nezřídka bývám viděna i všude tam, kde se z repráků ozývá kvalitní muzika.
více >
Nazdar bando!
Krom toho, že mě můžete vídat v programu TV REBEL, ke slyšení jsem i na vlnách Rádia Čas Rock. A kdo ještě nezapomněl číst, už pár let může sledovat můj pohled a přístup k muzice taky na stránkách rockového magazínu Spark.
více >
Zdarec přátelé… Mé jméno je Jiří Marek a prostřednictvím rádia Čas Rock a TV Rebel Vám přináším novinky z oblasti Rock/Hard N’ Heavymetalové scény. Dále jste mé jméno možná viděli po otevření magazínu RockHard, popř. pokud jste zabrousili na stránky webzinu Whiplash. V TV Rebel spolupracuji také na pořadech: Rockparáda, Czechparáda atd.

Troufám si o sobě tvrdit, že jsem člověk velice otevřený a upřímný. Říká se o mně, že nezkazím žádnou legraci, avšak jen malé procento lidí dokáže skutečně pochopit můj humor. Tak či onak, na některé otázky v souvislosti s mou osobou Vám možná odpoví následující dotazník…
více >