Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky


CANNIBAL CORPSE drtí a drtí v „Red Before Black“ Před 2 dny

Corpsegridenderův hrdelní chropot, spolu s kytarami vévodí novému singlu CANNIBAL CORPSE ůRed Before Black“ ze stejnojmenného alba. Volume doprava!
více >
QUATTRO BUGGY – Poctivej Rock ´n Roll na Masters of Rock 2017 Před 2 dny

Banda QUATTRO BUGGY dala už o sobě letos párkrát znát na menších akcích a jsou aktivní při vydávání klipů a singlů, a navíc připravují své druhé dlouhohrající album.
více >
ARCH ENEMY prezentují nášleh „The Race“ Před 2 dny

Mezinárodní metalová mašina ARCH ENEMY mohutně jede své nové album „Will To Power“. Po sérii koncertů ve východní Evropě zveřejnili klip k písni „The Race“ pořízený právě z jedné zastávky turné, z Helsinek.
více >
Roger Waters poctí v dubnu Prahu hned dvakrát Před 3 dny

Pro velký zájem publika byl přidán ještě jeden koncertní den pražské zastávky Rogera Waterse na jeho turné. 27. a 28. dubna příštího roku přiveze set obsahující novinky, sólové věci, ale samozřejmě i klasiky od PINK FLOYD.
více >
ELVENKING povolávají power metalová vojska opět do zbraně Před 3 dny

Italští power metaloví válečníci ELVENKING vydali svůj první singl z nadcházejícího alba „Secrets Of The Magick Grimoire“, které vyjde 10. listopadu. Lyric video pro píseň „Draugen’s Maelstrom“ je první ukázkou, jak bude deska znít.
více >
FIVE FINGER DEATH PUNCH konečně ukončili soudní tahanici s vydavatelstvím a ohlašují data vydání nového materiálu Před 3 dny

Američtí FIVE FINGER DEATH PUNCH konečně vyřešili právní spor se svým dlouholetým vydavatelstvím Prospect Park. V prosinci vydají album největších hitů, na kterém se objeví dva zbrusu nové songy. Nové album by pak mělo vyjít během jara příštího roku.
více >
Dva členové DECAPITATED již stanuli před soudem a byla stanovena jejich kauce Před 3 dny

Kytarista Waclaw Kieltyka a bubeník Michal Lysejko z polských DECAPITATED stanuli v pátek před soudem v americkém Spokane. Jejich kauce byla stanovena na 100 000 dolarů. Zpěvák Rafal Piotrowski a basák Hubert Wiecek by se u soudu měli objevit ve čtvrtek.
více >
ELUVEITIE ohlašují nový singl a album Před 3 dny

Ačkoli ELUVEITIE vydali asi před dvěma měsíci novou desku „Evocation II – Pantheon“ navazující na osm let starý započatý příběh, už nyní ohlásili nový singl z další desky. Ponese název „Rebirth“ a bude nastiňovat kam se asi bude deska ubírat.
více >