Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky


DEAD DAISIES naživo: „Live & Louder“ Před 2 dny

Americká superparta DEAD DAISIES koncertuje po světě v množství větším než malém a v květnu vydává záznam svého posledního turné z Evropy.
více >
Atmosférické soboty: SAOR – „Aura“ Před 2 dny

Skotský jednomužný projekt SAOR se obrací ke Skotské vysočině, tradiční poezii a poetice skotské přírody. Výpravný atmosférický black, kterému na bicí vypomohl Austin z PANOPTICON. Koncentrovaná mlžná nádhera s hřejivými folkovými pasážemi.
více >
Seznamte se s LOATHE Před 2 dny

LOATHE jsou z Liverpoolu. Moc se s tím nemažou a mezi jejich záliby patří moshing, dobré riffy a dělání z klubů kůlničku na dříví. Deska „The Cold Sun“ je koncepční album, kdy se hlavní protagonisté vyrovnávají s apokalypsou v dystopické budoucnosti.
více >
Z plání severního Polska se řítí blackeři WARMIA Před 2 dny

Polský black metal má další želízko v ohni. Z historické země severního Polska, Varmie, ze řítí stejnojmenná sebranka WARMIA. Chlapi vydávají debut „Z mar twych“ a nebojí se do blacku přidat i třeba didgeridoo či čtyřstrunnou lyru.
více >
GOJIRA pouští z „Magma“ nový klip Před 2 dny

Francouzská parta GOJIRA vydala minulý rok další našlapané album „Magma“. Z něj nyní prezentuje píseň „The Cell“ ve formě klipu. Riffová bombardáž, černá a bílá a hroutící se chladírenské věže. Vše, co v pátek potřebujete.
více >
Dámský večířek s TEMPERANCE a ALIA TEMPORA v neděli v Melodce Před 3 dny

Do brněnské Melodky dorazí italská vycházející hvězda TEMPERANCE, zahraje i tuzemská ALIA TEMPORA.
více >
WHILE SHE SLEEPS si přizvali na výpomoc Oliho Sykese Před 3 dny

Metalcoristé ze Sheffieldu WHILE SHE SLEEPS vydávají v dubnu novinku „You Are We“ a v písničce „Silence Speaks“ vypomohl s druhým vokálem Oli Sykes z BRING ME THE HORIZON.
více >
Arjen Lucassen se vrací s další deskou AYREON Před 3 dny

Holandský multiinstrumentalista, hudební skladatel, vizionář a producent Arjen Lucassen přivádí svou největší projekt, prog-metalovou operu AYREON opět do centra dění. Koncem dubna vydává další pokračování ságy „The Source“.
více >