Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky


Atmosférické soboty: GALLOWBRAID – „Ashen Eidolon“ Před 4 dny

Tuto sobotu si uvedeme EP „Ashen Eidolon“ od amerického jednomužného, jak jinak, projektu GALLOWBRAID. Hloubavý atmosférický black ze Salt Lake City je parádní doplněním tohoto pošmourného víkendu. U vybrnkávaných pasáží létá mysl sama do jiných dimenzí.
více >
Koncert Vítězů Spark Fresh Blood 2016 v Českých Budějovicích Před 4 dny

Spark Fresh Blood 2016 zná své vítěze a nyní nastal čas užít si je naživo v Českých Budějovicích. V pátek 7. 4. vystoupí proto vítězové CRUADALACH v Music Clubu Velbloud. Jak je na Fresh Bloodu zvykem, vstup je zdarma a pivo za lidovku.
více >
Přeleťte oceán nočním letem aerolinek THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA Před 4 dny

Ze svého třetího alba „Amber Galactic“ uvádí rockově progresivní parta THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA složená ze členů ARCH ENEMY a SOILWORK první pecku „Midnight Flyer“. Mrkněte na aeronautické lyric video.
více >
Rock for People hlásí další posily, zakladatel SONIC YOUTH Thurston Moore, DUB FX a LOWER THE ATLANTIS Před 4 dny

Zakladatel a klíčový člen legendárních SONIC YOUT Thurston Moore, velmistr loopingu a beatboxu DUB FX, angličtí rockeři LOWER THE ATLANTIS nebo post-punkoví IDLES jsou nejnovějšími posilami festivalu Rock for People.
více >
CIRITH UNGOL vychází „King Of The Dead“ v reedici Před 4 dny

Staří heavy/doom metalisti CIRITH UNGOL se rozhodli, nebo spíše Metal Blade se rozhodl, vydat reedice jejich alba z roku 1984 „King Of The Dead“. Zvuk má být přesně jako z prvního vydání v roce 1984.
více >
Mrkněte, jak BELPHEGOR kropí na bicí na nové desce Před 4 dny

Ďábelští death/blackoví králové z Rakous BELPHEGOR úspěšně nahráli bicí a basu na nové album. Jejich jedenáctý démonický kotouč ponese název „Totenritual“ a 15. září vyšle zprávu legií pekelných do našeho světa.
více >
Nedělní HC náser od TERROR Před 4 dny

Unavení z pařby? Nový song od HC borců TERROR vám vlije krev do žil. „Kill ‘Em Off“ pochází z nadcházejícího EP „The Walls Will Fall“ a TERROR vypustí svůj HC teror koncem dubna. V létě je uvidíme na Brutalu, takže BRUTAL TERROR!
více >
Ve finské pěvecké soutěži si jeden ze soutěžících troufl na SLIPKNOT Před 5 dny

Jani Korpela si nakráčel do talentové soutěže Hlas Finska, kde se předvedl s předělávkou hitu „Psychosocial“ od SLIPKNOT. Naštěstí pro něj seděl v porotě rockový veterán Michael Monroe.
více >