Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky


Rodinný podnik Phil Campbella ohlašuje novou fošnu Před 2 dny

Dlouholetý kytarista MOTÖRHEAD Phil Campbell vzal svoje tři syny a zformoval PHIL CAMBELL AND THE BASTARD SONS. Rodinku Cambellovic doplňuje vokalista Neil Starr a dohromady podepsali kontrakt s Nuclear Blast na novou desku.
více >
Gene Simmons z KISS stáhl žádost o patent známého gesta Před 2 dny

Ani ne dva před dvěma týdny podal Gene Simmons z KISS žádost o patentování známého gesta, ale nyní se ji najednou rozhodl stáhnout zpět. K vytvoření gesta jej prý inspiroval akční hrdina Spider-man.
více >
Premiéra nového klipu KREYSON "Přátelství" Před 2 dny

Spark v exkluzivní premiéře uvádí nový zbrusu nový klip kapely KREYSON.
více >
Švédští melodici NOCTURNAL RITES ohlašují návrat Před 2 dny

Existují kapely, u kterých litujete, že už nehrají, když se rozhodnou dát si odpočinek. Jednou z těchto kapel, po které touží mnozí, jsou švédští melodic metaloví NOCTURNAL RITES.
více >
Syroví a organičtí GOATWHORE opět pálí ostrými Před 2 dny

Americká parta GOATWHORE právě vydala svůj sedmý zářez na kapelní pažbě s názvem „Vengeful Ascension“. Poslechněte si další zveřejněný kus z desky o postavení se zpět na vlastní nohy, když si sáhnete na samé dno.
více >
RUSSKAJA je tu zpět a rozjíždí řádnou pařbu Před 2 dny

Rakousko-sovětská kapela, která míchá různé styly, ale vždy si zachovává energii a vtip vydá nové album „Kosmopoliturbo“. Z něj je nyní k dispozici skákavá „Hey Road“.
více >
Rozhýbejte se s HATEBREED Před 3 dny

HATEBREED nikdy nezklamou a vždycky podrží. Z poslední desky „Concrete Professional“ si vybrali krátkou píseň „Seven Enemies“ a vdechli ji video život. A co víc, borci s Jamey Jastou v čele(nce) přijedou 24. ledna do Brna jako headliner Persistence Tour.
více >
V Praze vybuchne death metalová nálož Před 3 dny

Do české metropole se po letech vrací death metalová skvadra z Baltimoru DYING FETUS. Jejich další album vyjde za chvíli a monstrózně gore klip k „Die With Integrity“ už stihnul potěšit řadu fanoušků a zhnusit řadu moralistů. 25. října na Nové Chmelnici.
více >