Tobias Sammet s Avantasii představí v březnu novou desku! Chcete se s ním setkat?

Tobias Sammet s Avantasii...

Tobias Sammet s Avantasii představí v březnu novou desku! Chcete se s ním setkat?

25.02.2016


Už za necelé tři týdny nás čeká další hudebník zážitek! Metalová opera AVANTASIA se znovu vrací na koncertní pódia po více jak roku a půl odpočinku, a konkrétně 16. března se zastaví i v pražském Foru Karlín. Důvodem je turné k nové, v pořadí již sedmé desce "Ghostlight", na které se opět vystřídalo mnoho renomovaných hlasů metalové hudby.


Zmíněné album vychází na konci března a kromě principála Sammeta se na něm objeví i hosté jako Jorn Lande (Masterplan), Michael Kiske (ex-Helloween, Unisonic), Sharon Den Adel (Within Temptation), Marco Hietalu (Nightwish) či Geoff Tate (ex-Queensrÿche, Operation: Mindcrime).


Ještě nemáte lístky? Nevadí! S TV REBEL si můžete zasoutěžit o 2x2 vstupenky na pražský koncert a rovnou i setkání a společnou fotku s miláčkem publika Tobiasem Sammetem Jediné, co pro to musíte udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku: Kolik alb již Tobias Sammet s Avantasii vydal, včetně nejnovějšího "Ghostlights"? Své odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@tvrebel.cz a do předmětu uveďte „Avantasia“ . Výherce vybereme v 12. března 2016.

 

 

 

 

 Neváhejte a napište nám