Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky REBEL


Morčata na útěku + Gate Crasher tour 2016 29.02.2016
A je to tady! Společné jarní turné Morčata na útěku a Gate Crasher , kde můžete tyhle dvě smečky vidět se dozvíte z přiloženého plakátu. Tak pojďte do toho rockeři. #‎nevynechas‬
více >
Tobias Sammet s Avantasii představí v březnu novou desku! Chcete se s ním setkat? 25.02.2016
Už za necelé tři týdny nás čeká další hudebník zážitek! Metalová opera AVANTASIA se znovu vrací na koncertní pódia po více jak roku a půl odpočinku, a konkrétně 16. března se zastaví i v pražském Foru Karlín. Důvodem je turné k nové, v pořadí již sedmé desce "Ghostlight", na které se opět vystřídalo mnoho renomovaných hlasů metalové hudby.
více >
Australská rocková kapela Tracer se 1. března vrací do Prahy! Chcete být u toho? 22.02.2016
Australská rocková trojice Tracer vystoupila v říjnu loňského roku jako předkapela finské metalové kapely Apocalyptica. Již tehdy oznámila českému publiku úmysl se do Prahy vrátit.
Tento slib se teď stává skutečností. Tracer vystoupí 1. března v pražském klubu Rock Café a vy můžete být u toho!
více >
Vyprodaná Hala VODOVA přivítala energií vyzbrojené Sabaton 09.02.2016
Švédská skupina Sabaton patří k nejzářivějším jménům současné metalové scény. Za svou patnáctiletou kariéru si stačili vybudovat neuvěřitelně silnou fanouškovskou základnu po celém světě a právě čeští fanoušci patří k jejich nejvěrnějším. Důkazem byl opět dopředu vyprodaný koncert, tentokráte v brněnské Hala VODOVA , který se uskutečnil v pátek 5. února. Podívejte se na následující fotoreport přímo z místa činu.
více >
Jarní turné CITRON se rozrostlo o další město – těšte se na show v Tachově! 08.02.2016
Plzeňský kraj může být potěšen, turné české legendy Citron zavítá také na západ naší země! Přidaná desátá show se bude konat v Tachově.
více >
CITRON s Láďou Křížkem a Tanjou se vrací! Pro velký úspěch oznamuje jarní turné! 18.01.2016
Podzimní turné české metalové legendy CITRON sklidilo obrovské ovace ve všech desíti městech. To dokazuje fakt, že naprostá většina byla beznadějně vyprodána! Pro velký úspěch a vřelé reakce fanoušků se CITRON rozhodl své metalové tažení zopakovat a navštívit další desítku měst naší republiky.
více >
ROCKSHOW DOKTORA OZBORNA 18.12.2015
Startujeme 6.ledna ve 20h, tak si vem něco na psaní a poznač si to do diáře, kalendáře nebo si to nechej rovnou vykerovat!
ROCKSHOW DOKTORA OZBORNA je nabitá třičtvrtěhodinovka na televizi REBEL, na kterou se budete zaručeně těšit. Doktor Ozborn má rockovej vkus a pouští fláky, které vás nadzvednou z vašeho gauče. A pozor. Jeho schopnosti jdou mnohem dál. Pomocí chemie a jeho vybavené laboratoře se pouští do kousků, o kterých se vám mohlo jenom zdát. Dokáže totiž...
více >
EURO BIKE FEST 2016 18.12.2015
Protože spousta nás rockerů jsou i motorkáři, máme pro vás tip na dárek pod pařez.
EURO BIKE FEST 2016
Zahájen předprodej vstupenek na Euro Bike Fest 2016.
Vstupenky můžete zakoupit v kamenných prodejnách: HD Brno, HD Ostrava, HD Praha, HD Hradec Králové, MOTOMO Břeclav a Hustopeče, Pramos Židlochovice a Bikers Crown Brno. Počet předprodejních míst budeme dále rozšiřovat.
Kdo by chtěl vstupenky poštou, může objednávat na info@blackmachine.cz
Cena do konce roku...
více >