Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky REBEL


Karol Komenda představí svou blues rockovou formaci v nové epizodě Czech Blade! 02.12.2015
Po některých účastnících talentových soutěží neštěkne ani pes. Ti další buď dobývají čela hitparád anebo stojí mimo mainstream a dělají si posvém hudbu, která je především baví.
více >
Young Blood přinese speciál o naštvaných mladých grungerech GOD DAMN 30.11.2015
Grunge stále není mrtvý. Nejen, že to dokazuje každá nová deska ALICE IN CHAINS, ale i zástupy mladých skupin, jež se tímto stěžejním hudebním fenoménem devadesátých let nechávají silně inspirovat.
více >
Stále aktuální klasici OLYMPIC i death metal v novém dílu Czech Blade 25.11.2015
Očekávané album na tuzemské glamové scéně je konečně tu!
více >
Zaujmou vás ujetí pop punkáči SEAWAY nebo otevření MY MORNING JACKET? Sledujte nový Young Blood! 23.11.2015
Po tom, co pondělní Young Blood odstartuje Jack White, dostanou možnost vás zaujmout ujetí pop punkeři SEAWAY.
více >
Středeční Czech Blade nabídne post grunge, který zavítal do L.A., ale i zadumaný doom metal z tuzemského undergroundu 18.11.2015
Nadějní metaloví grungeři STROY připravují nové EP, které nahráli v Los Angeles a o kterém padne podrobnější info ve středečním Czech Blade.
více >
První hraný 360 video klip na česko-slovenské scéně je tady! Gate Crasher mají virtuální Večírek! 15.11.2015
Rocková formace Gate Crasher zveřejnila první singl z chystané desky #nevynechas. A hned ve velkém stylu. Klip ke skladbě Večírek byl natočen technologií virtuální reality 360° videa. Ta umožňuje být režisérem i divákem v tu samou chvíli. Jde o první klip s dějovou linkou a střihy natočený technologií virtuální reality v České a Slovenské Republice!
více >
Čas Rebelů - rozhovor Radima Pařízka pro TV REBEL 05.11.2015
Příznivci metalu i odbornou veřejností napjatě očekávaná událost podzimní hudební sezóny – nové EP a turné kapely CITRON v novém hávu s Láďou Křížkem měla v sobotu 31. listopadu svou premiéru. Přeplněný sál v Herálci a spontánní nadšené ohlasy všech přítomných, stejně jako kladné reakce na internetu mluví za vše. CITRON do toho jde nekompromisně a s plnou energií. Kapelníka a lídra Radima Pařízka vyzpovídal redaktor TV REBEL Josef Hladký.
více >
Nechte se nalákat na velké koncerty v novém dílu Czech Blade 04.11.2015
Legendární PRAŽSKÝ VÝBĚR ohlásil na příští rok velký koncert se symfonickým orchestrem v O2 Aréně. Dobrá záminka pro to, abychom si krále české nové vlny připomenuli v nadcházející epizodě Czech Blade.
více >