Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky REBEL


Soutěž o lísky na velkolepé tour skupiny Citron! 05.09.2015
Těšíte se na turné skupiny Citron s Láďou Křížkem? Absolvovat koncert téhle živoucí legendy rock'n'rollu je téměř povinností v životě každého správného rockového fandy. Několik z vás může na koncert vyrazit se 2 volňáskama v kapse!
více >
CITRON vyjíždí na turné k novému EP - „Rebelie rebelů Radegast Tour 2015“ je tady! Láďa Křížek je zpět! 05.09.2015
Po velkém množství času co tráví nyní CITRON ve studiu a maká na novém EP, budete moci na konci tohoto roku slyšet první výsledek! Nejúspěšnější alba „Radegast“ a „Plní energie“ čekají na svého nástupce :-). Zpěvák Standa Hranický už se na to sice dívá shůry, ale musí mít radost. Ocelové srdce CITRONU začíná opět tlouct! Legenda domácí tvrdé scény v čele s frontmanem Radimem Pařízkem bude mít po mnoha letech nové EP, na které později naváže...
více >
Soutěžíme o setkání se Stratovarius na festivalu Ostrava v plamenech! 23.07.2015
Také letos se ostrá muzika rozezní ocelovým srdcem naší vlasti. První srpnovou sobotu bude Ostravská Dolní oblast Vítkovice hostit 7 špičkových velikánů rocku, kapely, které v regulérních koncertních setech, nikoliv festivalových čtyřicetiminutovkách, zažehnou plameny koncertní události v Ostravě.
více >
Soutěžte s Rebelem o lístky na čtyřdenní metalové běsnění ve Vizovicích! 03.07.2015
Rok se s rokem sešel a Vizovice se pomalu připravují na pravidelnou červencovou invazi fanoušků prahnoucích po pravé metalové hudbě. Už potřinácté se v areálu místní proslulé palírny uskuteční největší domácí rockový festival Masters of Rock a jako tradičně už pro vás má TV REBEL soutěž o lístky!
více >
Na BASINFIREFEST OPEN AIR nás opět čeká průřez různých odnoží rocku a metalu! 18.06.2015
BASINFIREFEST OPEN AIR je největší západočeský festival s tradicí od roku 2003. Koná se tradičně na samém začátku letních prázdnin ve Spáleném Poříčí. Letos už v termínu 25. - 28. června 2015.
více >
Soutěž o vstupenky na koncert Judas Priest 17.06.2015
JUDAS PRIEST se v rámci svého aktuálního turné vrátí ještě jednou do ČR. Se všemi svými zesilovači, nabroušenými kytarami a obrovským rozsahem ječáku Roba Halforda dá kapela všem svým fanouškům jednu z posledních možností stát se svědky konečného kovového zážitku, kterými Judas Priest jsou!
více >
Olomoucký BOUNTY ROCK CAFE OPEN AIR FESTIVAL ohlašuje jedno z mála vystoupení Stromboli 09.06.2015
OLOMOUC 26. Března - Úspěch vyprodaného vzpomínkového koncertu v O2 aréně ke třicátému výročí legendární kapely Stromboli změnil původní plány skvělých muzikantů kolem Michala Pavlíčka a Báry Basikové. Hudebníci se rozhodli, že hodinový průřez z nedávného pražského koncertu, který měl původně zaznít pouze jednou, předvedou na několika málo vybraných festivalech. Jedním z nich bude exkluzivně i olomoucký Bounty Rock Cafe Open Air, který je naplánovaný...
více >
Olomoucký BOUNTY ROCK CAFE OPEN AIR FESTIVAL přiveze v červnu Uriah Heep nebo Stromboli 09.06.2015
OLOMOUC Je považovaná za zakladatele hardrocku, za svou dlouhou hudební kariéru prodala neuvěřitelných 30 milionů nosičů po celém světě, hrála v 52 zemích světa a získala přívlastek jedné z nejlepších „live“ rockových kapel na světě. Řeč je o britské legendě Uriah Heep, která se představí olomouckému publiku. Na datum 13. června 2015 se jí podařilo „ulovit“ pořadatelům pátého ročníku olomouckého festivalu Bounty Rock Cafe Open Air, který je
více >