Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky REBEL


Rock speciál vás dostane na Metalfest! A ještě se dozvíte něco navíc 29.05.2015
Plzeňský amfiteátr Lochotín se opět zahalí do černého. Dostaveníčko si zde totiž dají příznivci pestré palety metalových odnoží, aby společně oslavili začátek festivalové sezóny. Řeč je samozřejmě o Metalfest Open Air. Kdo a co nás na letošním ročníku čeká?
více >
POWERWOLF  toto pondělí představili novinářům v Praze novou desku, kterou poprvé LIVE zahrají ve světové premiéře na MASTERS OF ROCK! 27.05.2015
Stále více populární banda POWERWOLF chystá pro letošní Masters soubor unikátních věcí, které nebudou dopřány žádnému jinému festivalu. :) Fanoušci na Masters, ale i novináři z celého světa budou svědky prvního živého přehrání zbrusu nového alba POWERWOLF!
více >
Soutěžíme o lístky na Zlínský koncert Sabaton! Chcete vyhrát? 21.01.2015
Pětice omaskáčovaných válečníků ze Švédska je zase zpět! V čele se sympaťákem s českými kořeny Joakimem Brodénem se za zvuku řvoucích motorů tanků, letadel a jiných vymožeností moderní válečné techniky objeví ve dvou halách v různých koutech České republiky. Chcete být u toho?
více >
Radost, smích i slzy doprovázely výherce soutěže o setkání s kapelou Sonata Arctica. 07.08.2014
Sonata Arctica letos slaví 15 let od vydání svého debutového alba Ecliptica. Fanouškům tak k této příležitosti nadělila koncem března novou desku Pariah’s Child, a pochopitelně i koncertní tour, v rámci kterého již dvakrát zavítali do České republiky.
více >
Prázdniny ro(c)ku s Tv Rebel! 27.06.2014
Tradiční vizovický festival Masters Of Rock už pomalu klepe na dveře a díky TV Rebel někteří z vás dostanou možnost vyhrát nejenom lístky, ale také si odvezou jako suvenýr fotku s kapelou SABATON!
více >