Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


Liv Kristine se přidala ke své sestře v MIDNATTSOL Před 3 dny

Norská zpěvačka Liv Kristine se oficiálně zařadila po bok své mladší sestry Carmen Elise jakožto druhá zpěvačka kapely MIDNATTSOL. Liv už nahrála některé backing vocal party na chystaném albu a nyní se stala plnohodnotnou členkou.
více >
ROCKEROVO BEJVÁK - nový pořad Spark TV! Testujeme sluchátka. Před 3 dny

Spark TV premiérově uvádí svůj nový pořad Rockerovo bejvák. Pořad pro každého rockera!
více >
MOTÖRHEAD míří do českých kin Před 3 dny

Jeden večer – sto kin v České republice. MOTÖRHEAD rozduní svůj špinavý rock’n’roll 11. ledna 2018 po celé naší zemi koncertním záznamem „Clean Your Clock“. Rezervujte si vstupenky na www.motorheadvkinech.cz.
více >
VENOM vydají EP o třech písních Před 3 dny

VENOM, kteří ovlivnili celé generace muzikantů po nich, se rozhodli vydat EP „100 Miles To Hell“ se třemi zbrusu novými písněmi. Je to první nový materiál od firmy Cronos & Co. od studiovky „From The Very Depths“ z roku 2015.
více >
Krvavá neděle – SEVERE TORTURE – „Decree of Darkness“ Před 3 dny

Vaše pravidelná dávka krve je tady. Z Holandska se řítí deathová skvadra SEVERE TORTURE, aby v klipu zkrvavila a zohavila nafintěnou stopařku. Hudebně i klipově je ortodoxní nemilosrdný death metal. Pošušňání pro všechny smrtokovce.
více >
Atmosférické soboty – IMMORTAL – „At the Heart of Winter“ Před 3 dny

Jelikož je příští čtvrtek nejdelší den v roce a zima přebere otěže, je jen správné se ponořit přímo do jejího srdce. IMMORTAL jsou asi nejznámější kapelou v naší rubrice a roku 1999 vydali svůj majstrštyk „At the Heart of Winter“. Netřeba dalších komentář
více >
Rocková legenda STATUS QUO zahraje na unikátním koncertě v Brně Před 4 dny

Britská hudební kapela STATUS QUO, která patří k nejdéle fungujícím rockovým skupinám na světě, přijede 11. června 2018 do České republiky a vystoupí v Brně.
více >
Nové album MONSTER MAGNET: Svět se zbláznil a my v něm žijeme Před 4 dny

Hlavní skladatel MONSTER MAGNET, Dave Wyndorf, vytroubil do světa onu novinu. V březnu jde nová deske „Mindfucker“. Dle jeho slov to bude oslava hard rocku a paranoi 21. století, vše v duchu MONSTER MAGNET.
více >