Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


Krvavá neděle: OBITUARY – „The Thousand Ways To Die“ Před 2 dny

Že jde death metal dělat i humorem v duši, to ukazuje animovaný klip legendy OBITUARY, „The Thousand Ways To Die“. Kulturními referencemi nacpaná honička zombies vs. samotná kapela je velmi chytrým způsobem, jak odlehčit žánrovou drsnost a vážnost.
více >
Leden ve znamení temné romantiky a metalu: CRADLE OF FILTH a MOONSPELL v ČR a SR Před 5 dny

Anglicko-česká ikona extrémního metalu CRADLE OF FILTH slíbila, že se v Čechách započne turné k nové desce, a taky jo! „Cryptoriana -The Seductivness Of Decay“ bude oslaveno hned třikrát – v Praze, Ostravě a Bratislavě.
více >
SPARK TV: Duší jsem modrá velryba, tvrdí Alissa z ARCH ENEMY. Před 5 dny

Druhá část exkluzivního rozhovoru Spark TV se zpěvačkou ARCH ENEMY Alissou White-Gluz. Tentokrát na téma tetování.
více >
Heroic metalisté CRIMFALL představují klip plný patosu a deště Před 5 dny

Finská epicko-kinematografická pětice CRIMFALL již příští týden vydá album „Amain“, v pořadí třetí dlouhohrající. „Until Falls The Rain“ je vůbec prvním videoklipem této kapely, jejichž hudba překypuje heroismem, triumfálností a pompou.
více >
Atmosférické soboty: BATUSHKA – „Litourgiya“ Před 6 dny

V dnešní atmosobotě se ohlédneme za Brutal Assaultem. Polští veleknězi BATUSHKA kázali na své black metalové mši na prknech josefovského pódia. Vychutnejme si jejich album „Litourgiya“ s enigmatickým obalem v celé své kráse. Modleme seee!
více >
SABATON nahráli „Primo Victoria“ znovu, tentokráte v tanku Před 6 dny

Švédská válečná mašina SABATON spojila síly s populární počítačovou oline hrou World of Tanks a vytvořila zcela nový klip pro jejich hit „Primo Victoria“. Nyní se můžete podívat na SABATON, jak brázdí bitevní pole v tanku.
více >
THE OFFSPRING již za týden v Praze Před 6 dny

Příští týden, přesněji ve středu 23. srpna, se v pražské Malé sportovní hale po letech objeví punk-rocková legenda z americké Kalifornie The Offspring. Mrkněte na předpokládaný setlist.
více >
Symfoničtí Finové AMBERIAN DAWN představují novou desku Před 7 dny

AMBERIAN DAWN, symfonická finská stálice, si tento podzim připíše další čárku na svůj albový účet. „Darkness of Eternity“ se má nést v bombasticky symfonickém duchu, ale bude v sobě obsahovat i kontrastní popovější písně.
více >