Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


TRNY A ŽILETKY opět řežou Před 3 dny

Český projekt TRNY A ŽILETKY vydal letos svoje eponymní promo album jako přílohu k dubnovému Sparku. Po pozitivních a překvapených reakcích na klip „Nevědomí“, dává parta kolem Deseda (DARK GAMBALLE) všanc druhý klip „Jižní Anděl“.
více >
Nová deska DR. LIVING DEAD! zamířila vysoko v bodování Před 3 dny

Nová deska thrasherů DR. LIVING DEAD!, „Cosmic Conqueror“, se umístila na velmi slušném osmém místě aktuální tabulky desek. Mrkněte na pěkný klip k „Terror Vision“.
více >
Slovenští WITHIN SILENCE a jejich power Před 4 dny

Slovenská power metalová sestava WITHIN SILENCE za krátkou dobu, konkrétně 27. října, vydá svou druhou desku „Return From The Shadows“. Na albu nechal svůj otisk Roland Grapow a Slováci míří s druhou deskou vysoko. Slyšte „Children of Light“.
více >
Nová píseň MOONSPELL pojednává o souboji starých pořádků a nových myšlenek Před 4 dny

Koncepční album „1755“ od portugalských temno metalistů MOONSPELL spatří světlo světa 3. listopadu. Vychutnejte si další epický kousek ze ságy o zkáze, zmaru, ale i zmrtvýchvstání portugalské metropole.
více >
Vojtěch Woody Troják: Grafický designér, který dal tvář festivalu Mighty Sounds Před 4 dny

Ve svých šestadvaceti letech toho udělal více než jiní za celý život. Stál za zrodem dvou hudebních skupin, během koncertních šňůr stíhá vytvářet grafiku nejen pro ostatní kapely, ale i pro celé festivaly – například pro táborský Mighty Sounds.
více >
Pumpujte do sebe atmosférický extrém s COLDCELL Před 4 dny

Označují sami sebe s ironickým úšklebkem za Swiss-German Extreme Rock’n’Roll, ale jsou jinak velmi vážní. Okuste téměř 12minutový studený, řezavý a nálehavý song „Tainted Thoughts“.
více >
Mrkněte, jak MACHINE HEAD makají ve studiu Před 4 dny

Dostaly se nám do ruky exkluzivní fotky studiové práce MACHINE HEAD. Ti, momentálně pracují na nové desce s názvem „Catharsis“. Nečekejte, však žádnou divočinu, zní z úst Robba Flynna.
více >
Progresivně metaloví SONS OF APOLLO jsou velkým příslibem do budoucna Před 4 dny

Superskupina SONS OF APOLLO vznikla na popud klávesisty Dereka Sheriniana (ex-DREAM THEATER), kterému se zachtělo se opět spojit s Mikem Portnoyem a hrát progresivní metal. Jak se jim to daří čtěte v aktuálním čísle.
více >