Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


RUSSKAJA je tu zpět a rozjíždí řádnou pařbu Před 3 dny

Rakousko-sovětská kapela, která míchá různé styly, ale vždy si zachovává energii a vtip vydá nové album „Kosmopoliturbo“. Z něj je nyní k dispozici skákavá „Hey Road“.
více >
Rozhýbejte se s HATEBREED Před 4 dny

HATEBREED nikdy nezklamou a vždycky podrží. Z poslední desky „Concrete Professional“ si vybrali krátkou píseň „Seven Enemies“ a vdechli ji video život. A co víc, borci s Jamey Jastou v čele(nce) přijedou 24. ledna do Brna jako headliner Persistence Tour.
více >
V Praze vybuchne death metalová nálož Před 4 dny

Do české metropole se po letech vrací death metalová skvadra z Baltimoru DYING FETUS. Jejich další album vyjde za chvíli a monstrózně gore klip k „Die With Integrity“ už stihnul potěšit řadu fanoušků a zhnusit řadu moralistů. 25. října na Nové Chmelnici.
více >
Atmosférické soboty: SKYFOREST – „Unity“ Před 4 dny

Stejně lehce jako labuť vzlétá ze svého jezera vám pronikne album ruské skupiny SKYFOREST pod kůži. „Unity“ představuje odlehčený až éterický pohled na black metal, často s čistými zpěvy a až filmovými klavírními pasážemi. Velice příjemné.
více >
Soutěž na imaginární kytaru na Rock for People Před 4 dny

Společenská a politická témata v muzice i mimo ni, zkušenosti a rady předních evropských hráčů na poli hudebního businessu, humorné i děsivé, ale vždy pravdivé, historky ze zákulisí života byznysu.
více >
MOONSPELL přehrají „1755“ od začátku do konce v Lisabonu Před 4 dny

Portugalská temně metalové parta MOONSPELL vydá v listopadu nové album „1755“ týkající se lisabonského zemětřesení onoho roku. Lisabon byl tenkrát do značné míry zničen a Fernando a spol. se vrací po 262 letech na místo neštěstí, aby přehráli svůj opus po
více >
Je tu přebal nové desky ARCH ENEMY Před 4 dny

Našlápnutá metalová střela ARCH ENEMY vydá 8. září velmi očekávanou desku „Will To Power“ a nyní odtajňuje světu její přebal. Za přebalem stojí umělec Alex Reifsar a Michael Amott vysvětluje jeho význam.
více >
Nový klip KREYSON už v pátek! Před 5 dny

Spark uvede v exkluzivní premiéře nový klip KREYSON "Přátelství".
více >