Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


VIDEO: MY DYING BRIDE - „Feel the Misery“ 14.09.2015

Doomoví velmistři MY DYING BRIDE natočili videoklip k titulní skladbě svého nového alba „Feel the Misery“. Vyjde 18. září...
více >
Frontman BLACK STAR RIDERS Ricky Warwick vydá dvě nové sólovky 14.09.2015

Frontman BLACK STAR RIDERS Ricky Warwick si po pěti letech a dvou albech s kapelou našel čas taky na sólovou tvorbu a rovnou dvě nové fošny.
více >
Poslechněte si: PUSCIFER - „Money Shot“ 14.09.2015

Elektro-rockové uskupení svérazných komiků vedené Jamesem Maynardem Keenanem z TOOL, známé jako PUSCIFER, přichází s další skladbou z novinky „Money Shot“. Streamuje titulní song.
více >
BROKEN HOPE lákají na v pátek vycházející živák z Brutal Assaultu 14.09.2015

Deathmetalisté BROKEN HOPE budou mít v pátek 18. září venku živák „Live Disease at Brutal Assault“, natáčený loni v Josefovské pevnosti.
více >
VIDEO: GHOST - „From the Pinnacle to the Pit“ 14.09.2015

Líbí se vám filmový majstrštyk Metropolis? Tak to se vám bude líbit i nové video GHOST „From the Pinnacle to the Pit“! A jen tak mimochodem, co říkáte na jejich aktuální album „Meliora“, rozhovor v aktuálním Sparku či v srpnovém Fakker!u?
více >
FIVE FINGER DEATH PUNCH a IRON MAIDEN mezi momentálně nejprodávanějšími alby 14.09.2015

Do horních příček prestižního prodejního žebříčku Billboard 200 po nějaké době zase pronikla tvrdá muzika. FIVE FINGER DEATH PUNCH, IRON MAIDEN a u nás taky MOTÖRHEAD...
více >
6 předělávek BLACK SABBATH, které vás posadí na prdel 13.09.2015

Při příležitosti jejich finálního turné jsme pro vás vybrali šest cover verzí dokazujících, že vliv BLACK SABBATH dalece přesahuje hranice tvrdé kytarové muziky.
více >
FLYING COLORS na listopad nachystali živák 12.09.2015

Kdo jste si oblíbili progrockový allstar FLYING COLORS, budete určitě potěšeni zprávou, že kapela 13. listopadu vydá živák „Second Flight: Live at the Z7“.
více >