Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


Krvavá neděle: THE BERZERKER – „Reality“ 11.08.2017

Po depresivně laděné minulé neděli se dnes vracíme k lidskému masu. Krátký klip THE BERZERKER k písni „Reality“ obsahuje kromě frenetických stroboskopů i fotky ze skutečných pitev. Nic pro slabší povahy.
více >
Atmosférické soboty: ETHEREAL SHROUD – „They Become the Falling Ash“ 11.08.2017

Jednočlenný projekt z Isle of Wight ETHEREAL SHROUD vás zve na téměř hodinovou cestu depresivně doomovým údolím. Tři písně plné smutku, chmur a melancholie vás vytrhnou z radostně žitého života.
více >
Progresivisté THRESHOLD si pozvali na nové album zakládajícího člena Jona Jearyho 11.08.2017

Britská progresivní pětice THRESHOLD se chystá na vydání dvojalba „Legends Of The Shires“, které má vyjít 8. září. Na novince se kromě staronového zpěváka Glynna Morgana objeví i zakládající člen Jon Jeary a to v jedné písni.
více >
Mrkněte na otevírací píseň ACCEPT z Wackenu 11.08.2017

ACCEPT mají za sebou velkolepý koncert na oslavu vydání nové desky „The Rise Of Chaos“ na německém festivalu Wacken. Před 85 tisíci fanoušky odehráli set rozdělený na tři části, přičemž ve dvou byl na pódiu přítomen i Český národní symfonický orchestr.
více >
Brutal Assault - Fotky z 2. dne 11.08.2017

Druhý den Brutal Assaultu je za námi. Vybrané kapely pro vás opět fotil Zdeněk Zelený.
více >
Táta Cliffa Burtona daroval synovy tantiémy programu hudebního vzdělávání 11.08.2017

Devadesáti dva letý Ray Burton, otec Cliffa Burtona, vždycky podporoval synův sen a hraní. Ačkoli Cliff tragicky zahynul v roce 1986 při nehodě autobusu Metalliky, jeho baskytorová hra žije dál na prvních třech deskách.
více >
Angličtí vědci pojmenovali prehistorického krokodýla po Lemmym 10.08.2017

Lemmy bude živ srdcích fanoušků hudby navždy, to je bez debat. Avšak jeho jméno bude zvěčněno rovněž i ve světě vědy. Tým paleontologů Přírodopisného muzea ve Velké Británii pojmenoval nově objevený druh prehistorického živočicha po svém slavném krajanovi
více >
SCREAM INC. METALLICA TRIBUTE BAND dorazí 18. srpna do pražské Uhelny 10.08.2017

SCREAM INC. Metallica Tribute Band, to jedna z nejuznávanějších revivalových kapel světa. SCREAM INC. Metallica Tribute Band je kapela, žijící v Kyjevě, která bravurně ovládá slavný repertoár. Vystoupí už 18. srpna ve smíchovské UHELNĚ.
více >