Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


Wes Borland vydá další avantgardní album s BIG DUMB FACE Před 4 dny

Zatímco se u LIMP BIZKIT stále čeká na vydání „Stampede Of The Disco Elephants“, kytarista Wes Borland nezahálí a po 16 letech oznámil další desku BIG DUMB FACE. Zde je první singl.
více >
V Praze se poprvé představí nekompromisní ULSECT Před 4 dny

V řadách holandské kapely se potkali současní a bývalí členové Dodecahedron, Textures nebo Exivious, jejich debut vyšel letos na Season of Mist. Rovnocennými parťáky jim budou domácí hvězdy Keep on Rotting.
více >
WEDNESDAY 13 budou strašit 5. listopadu v Praze Před 7 dny

Na jaký jiný den by se měli dělat premiéry horror punkových klipů, než v pátek 13? WEDNESDAY 13 tak činí s písní z posledního alba „Condolenses“. Bratři a sestry ve Fakkeru s ním uvádějí rozhovor, četli jste?
více >
Atmosférické soboty: BURZUM – „Hvis Lyset Tar Oss“ Před 7 dny

Až si nás světlo vezme je v překladu třetí studiové album norské legendy žánru BURZUM. Čtyř písňové album byla nahráno na levné nástroje v koncertním sále. Politiku stranou, tohle je velmi silný kus atmosféry.
více >
Krvavá neděle: SKULDOM – „Orgiastic Blasphemy“ Před 7 dny

Orgie nahých těl v krvi. Pořezané, zavražděné ženy. Šílený řezník. Ženou vedený black/death z Nového Zélandu. Frontwoman si říká Femondoetus. SKULDOM. Dobrou chuť!
více >
Nadějná sestava BEAST IN BLACK s novým singlem Před 7 dny

Vycházející hvězda na heavy/power poli s názvem BEAST IN BLACK se chystá vydat debutní album „Berserker“ a z něj uvolnila druhou píseň. Ako vám chutí?
více >
Thrash jak věž od F.K.Ü. na pátek třináctého Před 7 dny

Hororová thrashová mosh mashina F.K.Ü chystá nové album s názvem „1981“. Inspirováni 80‘s thrashem, hororovými filmy, starými problémy metalu a levným pivem, valí do nás chlapi sypačku „Friday the 13th Part 2“.
více >
DECAPITATED jsou obžalováni ze znásilnění Před 7 dny

Žaloba byla oficiálně podána na všechny čtyři členy kapely ve Spokane v americkém státě Washington. Čtveřice čelí žalobě ze znásilnění a únosu. Turné na rok 2017 je zrušeno.
více >