Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


DECAPITATED prezentují nový nášleh z „Anticult“ Před 4 dny

Polské extrémní komando DECAPITATED lehce změnilo nastavený stylový kurz, ale v nově uvolněné písni z nadcházejícího alba „Anticult“ dokazuje, že to vůbec nevadí. Pusťte si „Earth Scar“ točenou na hraně skály.
více >
Žádná tuna make-upu, takhle se líčí Elize z AMARANTHE! Před 5 dny

Spark TV uvádí další epizodu pořadu Metal make-up. Hlavní hvězda fešná Elize Ryd.
více >
Australský deathcore THY ART IS MURDER hřmí jak stádo klokanů Před 5 dny

Deathcore australská mašina THY ART IS MURDER bude vydávat novou desku. „Dear Desolation“ bude do tohoto světa uvedena 18. srpna a nyní Aussies zveřejnili nový klip k „Slaves Beyond Death“. Tenhle vál vás zvedne z pohovky.
více >
Hardcore a thrash pomáhají: benefiční koncert pro zvířecí útulek Před 5 dny

Metalisté i HCčkaři vypadají sice drsně, ale jsou v drtivé většině hodní lidé s velkým srdcem. Pár takových hlav se dalo dohromady a pořádají benefici na pomoc libereckému útulku Šance pro zvířata. Přijďte podpořit dobrou věc.
více >
Brněnská blacková parta SOLFERNUS se vrací po dvanácti letech Před 5 dny

Brněnská obskurní apokalypticko-blacková skvadra SOLFERNUS představuje úvodní song „Ignis~Dominion” z nového alba, které vyjde na podzim. Bude obsahovat deset skladeb a k některým z nich budou natočeny další videoklipy.
více >
Lombardův DEAD CROSS uvolnil druhý song Před 5 dny

Z DEAD CROSS se klube velmi zajímavý projekt. Dave Lombardo, momentálně sedící na sesli v SUICIDAL TENDENCIES, dal s Mikem pattonem z FAITH NO MORE a pár kumpány dohromady tuhle extravaganzu. Mrkněte na artový klip k „Seizure & Desist“.
více >
DIAMANTE: Letní 80s rock’n’roll s modrovlasou hřívou Před 5 dny

Zpěvačka Diamante pyšnící se modrými vlasy má hodně ráda léto a 80s rock. Se svou stejnojmennou kapelou se chystá vydat debutní album „Coming In Hot“ a z něj uvolnila klip úvodní skladby. Jako sa vám páčí tato americká kráska, co se nebojí s kůží na trh?
více >
Ozzy se poprvé podrobně rozpovídal o své sexuální závislosti Před 6 dny

Před rokem praskla aféra nevěrníka Ozzyho Osbourna s jeho kadeřnicí. Hrozilo mu, že ho manželka Sharon po třiatřiceti letech společného života opustí. Pár však nedávno znovu složil svatební sliby a Ozzy se nyní poprvé k celé věci otevřeně vyjádřil.
více >