Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


Pumpujte do sebe atmosférický extrém s COLDCELL Před 6 dny

Označují sami sebe s ironickým úšklebkem za Swiss-German Extreme Rock’n’Roll, ale jsou jinak velmi vážní. Okuste téměř 12minutový studený, řezavý a nálehavý song „Tainted Thoughts“.
více >
Mrkněte, jak MACHINE HEAD makají ve studiu Před 6 dny

Dostaly se nám do ruky exkluzivní fotky studiové práce MACHINE HEAD. Ti, momentálně pracují na nové desce s názvem „Catharsis“. Nečekejte, však žádnou divočinu, zní z úst Robba Flynna.
více >
Progresivně metaloví SONS OF APOLLO jsou velkým příslibem do budoucna Před 6 dny

Superskupina SONS OF APOLLO vznikla na popud klávesisty Dereka Sheriniana (ex-DREAM THEATER), kterému se zachtělo se opět spojit s Mikem Portnoyem a hrát progresivní metal. Jak se jim to daří čtěte v aktuálním čísle.
více >
Wes Borland vydá další avantgardní album s BIG DUMB FACE Před 6 dny

Zatímco se u LIMP BIZKIT stále čeká na vydání „Stampede Of The Disco Elephants“, kytarista Wes Borland nezahálí a po 16 letech oznámil další desku BIG DUMB FACE. Zde je první singl.
více >
V Praze se poprvé představí nekompromisní ULSECT Před 6 dny

V řadách holandské kapely se potkali současní a bývalí členové Dodecahedron, Textures nebo Exivious, jejich debut vyšel letos na Season of Mist. Rovnocennými parťáky jim budou domácí hvězdy Keep on Rotting.
více >
WEDNESDAY 13 budou strašit 5. listopadu v Praze 13.10.2017

Na jaký jiný den by se měli dělat premiéry horror punkových klipů, než v pátek 13? WEDNESDAY 13 tak činí s písní z posledního alba „Condolenses“. Bratři a sestry ve Fakkeru s ním uvádějí rozhovor, četli jste?
více >
Atmosférické soboty: BURZUM – „Hvis Lyset Tar Oss“ 13.10.2017

Až si nás světlo vezme je v překladu třetí studiové album norské legendy žánru BURZUM. Čtyř písňové album byla nahráno na levné nástroje v koncertním sále. Politiku stranou, tohle je velmi silný kus atmosféry.
více >
Krvavá neděle: SKULDOM – „Orgiastic Blasphemy“ 13.10.2017

Orgie nahých těl v krvi. Pořezané, zavražděné ženy. Šílený řezník. Ženou vedený black/death z Nového Zélandu. Frontwoman si říká Femondoetus. SKULDOM. Dobrou chuť!
více >