Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


Brutal Assault - Fotky z 1. dne 10.08.2017

Prvním dnem odstartoval vyprodaný svátek tvrdé muziky Brutal Assault. Foto report na web pro vás fotí z photo pitu i mimo něj, veterán, Zdeněk Zelený. Užívejte si festival, dodržujte pitný režim a dejte vědět, jaké jsou vaše pocity z Brutalu.
více >
Členové NALS, DANZIG a ex-BAD BRAINS zformovali HC super grupu 10.08.2017

Jestli máte rádi hudební návraty do minulosti, pak zbystřete. Nově zformovaná super formace FIREBURN jako kdyby přistála z 80s punk scény. Poslechněte si celé EP.
více >
IMPUREZA: Hispanic Extreme metal 09.08.2017

Zajímalo vás někdy, jak by zněl extrémní metal ve spojení se rytmy španělské muziky a feelingu jižní Evropy? Odpovědi hledejte u španělsko-francouzské sestavy IMPUREZA. Z nadcházející desky „La Caída de Tonatiuh” uvádí první píseň.
více >
Ozzy: Nikdy jsem si za svůj život nemyslel, že uvidím zánik desek 09.08.2017

Do věčné debaty o proměně hudebního byznysu a prodejů desek přispěl Ozzy Osbourne svým názorem. Jak jinak než velmi old schoolově.
více >
More Than Fest se blíží: Satana budou vzývat GORGOROTH 09.08.2017

Zvolenská Slatina zažije v sobotu 19. 8. pekelné řádění smečky antikristů GORGOROTH. Původem norská, kontroverzemi ověnčená sebranka black metalistů, rozezní své nástroje od 19:30.
více >
Nové album ENSLAVED bude o symbióze 09.08.2017

Avantgardní metalisté ENSLAVED oznámili datum vydání své čtrnácté studiovky na 13. října, to je už veskrze známá informace. Nyní vysvětlují koncept a titul novinky, který zní „E“.
více >
INVADER pojedou české turné s HEADFIRE 09.08.2017

Dvě české heavy metalové kapely, INVADER a HEADFIRE, spojí tento podzim síly a vydají se brázdit české a moravské kluby.
více >
Nová píseň CRADLE OF FILTH je inspirována dobýváním Jižní Afriky 08.08.2017

Ikony britské extrémní scény s částečně českou crew CRADLE OF FILTH se připravují na vydání svého dvanáctého studiového alba „Cryptoriana – The Seductivness Of Decay“.
více >