Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


Atmosférické soboty: PANOPTICON – „Roads to the North“ 08.12.2017

S dnešní atmosobotou se vracíme opět k PANOPTICON. Jednočlenný projekt Austina Lunna si vybudoval v záplavě blackových kapel unikátní pozici mícháním blacku a bluegrass. „Roads to the North“ jsou Lunnovým deníkem, kdy se přesídlil z rodného Kentucky do pr
více >
NAPALM DEATH vydávají kompilaci raritních věcí 08.12.2017

Britští grindcoreoví průkopníci NAPALM DEATH vydají přes 90 minut dlouhou kompilaci „Coded Smears And More Uncommon Slurs“. Na albu bude 31 jedna sonických ataků z let 2004-2016. „Na albu najdete pár skrytých drahokamů,“ říká Shane Embury.
více >
Cítíte katarzi MACHINE HEAD? 08.12.2017

Metalová mašina ze San Francisca, MACHINE HEAD, vypustila první klip z dlouho očekávané desky „Catharsis“. Jedná se o titulní píseň a tématem je japonský tanec smrti a bolesti, butoh, který se zrodil na radioaktivní pustině Hirošimy a Nagasaki.
více >
Marty Friedman: Pan kytarista v zemi vycházejícího slunce 08.12.2017

Kytarový mág, který vystřídal mnoho kapel a projektů, mezi hlavními CACOPHONY a MEGADETH, Marty Friedman už od 80. let nahrává sólové desky a už 15 let žije v Japonsku. Aktuální „Wall of Sound“ nám nemohla ujít a proto jsme Martyho náležitě vyzpovídali.
více >
Britská rocková ikona MAGNUM hlásí nové album 08.12.2017

Veteráni MAGNUM završí druhou desítku svých studiových alb 19. ledna příštího roku. Deska ponese název „Lost On The Road To Eternity“ a ochutnávku v podobě lyric videa k písni „Without Love“ si pusťte už teď.
více >
SOULFLY se na nové desce vrátí k tribálním prvkům 08.12.2017

Max Cavalera zřejmě nespí. Jak jinak si vysvětlit, že v momentě, kdy vydává spolu s bráchou „Psychosis“, už hlásí, že v létě příštího roku vyjde následník „Archangel“ u SOULFLY.
více >
KREATOR jako headliner na Ostravě v plamenech 08.12.2017

Ostravská Dolní oblast přivítá na svém pátém ročníku jedny z největší a nejpopulárnějších představitelů světového thrash metalu, německou kapelu KREATOR.
více >
KREYSON se v hvězdné sestavě chystá na Prahu! 07.12.2017

Turné KREYSONU plné těch největších hitů čeká pražské finále.
více >