Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


DIE APOKALYPTISCHEN REITER jsou zpět Před 6 dny

Němečtí power metaloví jezdci apokalypsy DIE APOKALYPTISCHEN REITER jsou zpět. Jednak s novou deskou nazvanou „Der Rote Reiter“ a za druhé lyric videem k „Wir Sind Zurück“, což znamená doslova „jsme zpátky“. A je to návrat jak víno.
více >
CARACH ANGREN se vytasili s parádním hororovým klipem Před 6 dny

Holandští mistři hororového symfo black metalu CARACH ANGREN zveřejnili z čerstvě vydané desky „Dance and Laugh amongst the Rotten“. Téměř až filmový klip k písni „Charles Francis Coghlan“ čeká na vaše zhlédnutí.
více >
CONVEYER: Hardcore, který vás pošle do kolen Před 6 dny

Americká parta CONVEYER je prý ztělesněním žánru hardcore roku 2017. V novém videu „No Future“ představují sonickou i vizuální ódu na krach vašich snů a zapomenuté plány na budoucnost. Eponymní deska vyjde 23. června u Victory Records.
více >
Retro rockeři KADAVAR nastiňují drsné časy budoucí Před 6 dny

Berlínská trojice KADAVAR míchající 70s‘ rock, stoner a psychedelii vydá koncem září svou čtvrtou řadovku „Rough Times“. Mrkněte se na nový kolážový přebal a pokud jste fandové tohoto stylu, neváhejte na ně zajít 4. 11. do Nové Chmelnice v Praze.
více >
Folkoví CELLAR DARLING spouštějí svou lavinu Před 6 dny

Jedna z největších událostí na folk-metalové scéně minulosti je odchod trojice členů z ELUVEITIE, kteří zformovali CELLAR DARLING a začali pracovat na debutním albu. Od vydání „This Is The Sound“ nás dělí méně než dva týdny. Rozhovor v příštím čísle.
více >
FIVE FINGER DEATH PUNCH dokončují turné s náhradním zpěvákem Tommym Vextem 17.06.2017

V pondělí ztropil Ivan Moody extempore v holandském Tilburgu, načež jej pro zbytek aktuálního turné nahradil Tommy Vext. Mezitím FFDP oznámili podzimní evropské turné s IN FLAMES, během kterého se představí i v Praze.
více >
V Brně proběhla vědecká metalová konference 16.06.2017

Tuto středu 14. 6. proběhla na půdě Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně velice zajímavá a svým způsobem unikátní vědecká konference s názvem „Religiózní aspekty v metalové hudbě a subkultuře“.
více >
Chaos od ACCEPT duněl přístavem v Hamburku 16.06.2017

Šéf německých ACCEPT Wolf Hoffmann představil nové album "The Rise of Chaos" na lodi.
více >