Novinky

Aktuální dění na REBELU

Novinkyv

Novinky Spark


Nadějná sestava BEAST IN BLACK s novým singlem 13.10.2017

Vycházející hvězda na heavy/power poli s názvem BEAST IN BLACK se chystá vydat debutní album „Berserker“ a z něj uvolnila druhou píseň. Ako vám chutí?
více >
Thrash jak věž od F.K.Ü. na pátek třináctého 13.10.2017

Hororová thrashová mosh mashina F.K.Ü chystá nové album s názvem „1981“. Inspirováni 80‘s thrashem, hororovými filmy, starými problémy metalu a levným pivem, valí do nás chlapi sypačku „Friday the 13th Part 2“.
více >
DECAPITATED jsou obžalováni ze znásilnění 13.10.2017

Žaloba byla oficiálně podána na všechny čtyři členy kapely ve Spokane v americkém státě Washington. Čtveřice čelí žalobě ze znásilnění a únosu. Turné na rok 2017 je zrušeno.
více >
METALLICA připravuje remasterované edice alb „…And Justice For All“ a „Metallica“ 13.10.2017

METALLICA přichystala deluxe remasterované verze desek „…And Justice For All“ a „Metallica“. Legendární skupina se obrací na své skalní fanoušky, aby jí pomohli s přípravou materiálu pro nové edice.
více >
HELLOWEEN vydali novou píseň k turné Pumpkins United 13.10.2017

Česká zastávka turné Pumpkins United, pro mnoho turné roku, německých klasiků HELLOWEEN se blíží. Kapela již za pár dní vyráží na cesty a vydala k turné speciální píseň „Pumpkins United“. A můžete si ji i zdarma stáhnout.
více >
Poslyšte, jak Phil Anselmo hřmí v black metalu 13.10.2017

SCOUR je nový projekt s nálepkou supergroup pěti členů různých kapel americké extrémní scény, jemuž vévodí vokální fenomén Phil Anselmo. SCOUR produkují drtivý mix blacku, groove metalu a grindcoru a vydávají druhé EP s názvem „Red“.
více >
Superskupina REVOLUTION SAINTS vydává svou druhou desku 12.10.2017

Již zítra, 13. října, vydá trojice amerických hard rockerů REVOLUTION SAINTS svou druhou desku „Light In The Dark“. Pro fanoušky JOURNEY, WHITESNAKE či DIO velmi příjemná věc.
více >
Temné dny na obzoru: ALTARAGE streamují album sonického zmaru 12.10.2017

O kapele ALTARAGE toho není moc známo, jen to, že pochází z Bilbaa ve Španělsku a album „Endinghent“ je jejich druhým kouskem. Tento sonický atak s prvky deathu a blacku vás nenechá v klidu.
více >