Pořady

Vyberte si ten svůj

Pořadyv
Náš český a slovenský rybníček je plný mladých nadějných kapel, o nichž je třeba mluvit. V podhoubí se vytvářejí kvalitní skupiny, jež čekají na příležitost předvést svou hudbu širšímu publiku. O nich, ale také o velkých zavedených zvířatech české scény, je pořad Czech Blade s Pepou Michálkem, jenž představuje mimo novinek z domova i profily různých zajímavých hudebních osobností.
více >
Rock-paráda českých rokových regionálních kapel. Koukejte, hlasujte a vyberte novou hvězdu !
více >
NAFEST - informace o dění nejen u nás, festivaly, motosrazy, hudební akce, pozvánky, archívní záběry, novinky, soutěže o lupeny a mnoho dalšího vás čeká v tomto pořadu.
více >
Detailní informace ze světa bigbítu, exklusivní hosté, soutěže a okénka o tom, co by mohlo zajímat rockery ze všech koutů světa - to vše a mnohem více nabízí svým rebelovským divákům ROCK SPECIÁL.
více >
ROCKSHOW DOKTORA OZBORNA je nabitá třičtvrtěhodinovka na televizi REBEL, na kterou se budete zaručeně těšit. Doktor Ozborn má rockovej vkus a pouští fláky, které vás nadzvednou z vašeho gauče. A pozor. Jeho schopnosti jdou mnohem dál. Pomocí chemie a jeho vybavené laboratoře se pouští do kousků, o kterých se vám mohlo jenom zdát. Dokáže totiž teleportovat do svojí klece na koho si vzpomene. A protože si vzpomene na ty opravdu nejlepší, uvidíte kluky z Metallicy,...
více >
Rockový časopis Spark je tu již řadu let za účelem pravidelně vás informovat o tom nejzajímavějším a nejaktuálnějším z rockové a metalové scény. Nyní přichází magazín s vlastním televizním pořadem, aby v něm shrnul zásadní novinky a události posledních čísel. Pořadem neprovází nikdo jiný než šéfredaktor Karel Balčirák.
více >
Výběr rocových lahůdek dle výběru diváků TV Rebel každý páteční večer od 22:00!
více >