Novinky

Březnové koncerty

Rebelové, k březnovým koncertům nás inspirovaly narozeniny hned několika našich hrdinů z devadesátek – od Johna Fruscianteho, přes Billyho Corgana s Jamesem Ihou až po Perryho Farrella…

3. březen – RED HOT CHILI PEPPERS – Sice nám dlouho dělalo problém naučit se správně vyslovovat jeho příjmení, ale i tak jsme ho měli ze všech RedHotů nejradši. Škoda, že už dnes kytarista John Frusciante v kapele není. Sobotním koncertem však zavzpomínáme na doby, kdy ještě byl!

10. březen – SMASHING PUMPKINS – Když Billy Corgan a spol. v srpnu 1993 vystupovali v domovském klubu Metro, asi byste na první pohled a poslech neřekli, že za pár týdnů z nich budou hvězdy první kategorie. V sobotu zjistíte, jak funguje kouzlo neatraktivního outsiderství!

17. březen – JANE´S ADDICTION – Vystoupení JANE´S ADDICTION v Hammerstein Ballroom na Halloweena roku 1997 patří k těm nejpamátnějším, jaké se v těchto newyorských prostorách odehrála. Proč? Protože to byla prostě nespoutaná jízda, na kterou i kapely znalí po letech zírají s hubou dokořán!

24. březen – A PERFECT CIRCLE – A James Iha tento měsíc ještě jednou. A s ním plešouni Howerdel a Keenan neboli A PERFECT CIRCLE. V jedinečné inťoušské chuťovce pro hudební fajnšmekry, s covery od Johna Lennona, Depešáků nebo BLACK FLAG. A nezapomeňte: 20. dubna A PERFECT CIRCLE po 14 letech vydávají nové studiové album!

02.03.2018