Novinky

ROCK NEWS 10

KK´S PRIEST vydávají album i dokument

Skupina KK´s Priest už 29. září vydá své druhé album “The Sinner Rides Again”. Zároveň nedávno uvedla zcela nový, 13minutový dokumentární film. Ten poskytuje syrový, zákulisní pohled na kapelu připravující se na koncert a obsahuje exkluzivní živé záběry.

Je libo trochu deathmetalu?

Všichni fanoušci poctivého deathmetalu by si neměli nechat ujít nový materiál z produkce kapely Blood Incantation. Ti před pár dny nabídli dvě čerstvé skladby. “Luminescent Bridge“ a “Obliquity of the Ecliptic“, ke které je k dispozici i videoklip.

Druhá řadovka kapely Dirty Honey

Americká skupina Dirty Honey oznámila, že práce na nové desce dobíhají do finále. Jejich druhá řadovka se na pultech obchodů objeví 3. listopadu, bude obsahovat jedenáct kousků a ponese název “Can’t Find the Brakes“.

Dave Matthews Band zavítá do Prahy

Pět let si museli čeští fanoušci počkat na návrat kapely Dave Matthews Band. Na jaře ale konečně formace v čele se zpěvákem a kytaristou Dave Matthews zavítá do Prahy. 16. dubna 2024 představí v O2 universu svou novou desku “Walk Around The Moon".

Insania jede bomby

Kultovní česká kapela Insania vypustila do oběhu nový videoklip. Ten vznikl k písni “Jedeme peklo” a celý se nese v duchu komiksové gangsterky Sin City. A už 5. října odstartuje Insania svoje klubové turné v ostravském Barráku.

Blink-182 jsou zpátky

S novým materiálem se už brzy vytasí skupina Blink-182. Album s názvem “One More Time…“ vyjde 20. října. Jde o první album od roku 2011, na kterém se podílela klasická sestava skupiny.

Staronový materiál od Roba Halforda

Potěšit své fanoušky se rozhodl Rob Halford. Dva z jeho klasických sólových počinů vyjdou vůbec poprvé na vinylu. Jedná se o alba “Crucible“ a “Made Of Metal“. Obě budou vydány v několika limitovaných barevných variantách a omezený počet kopií bude ke všemu osobně podepsán Robem Halfordem.

23.09.2023