Novinky

ROCK NEWS 11

Aerosmith odkládají rozlučkové turné

Se špatnou zprávou přichází kapela Aerosmith. Ta musí přerušit své rozlučkové turné “Peace Out”. Důvodem je vážné zranění hlasivek zpěváka Stevena Tylera.

Ozzy má v plánu nahrát album

Ozzy Osbourne se do důchodu zatím nechystá. V nedávném rozhovoru uvedl, že chce na začátku příštího roku natočit další album. Po jeho vydání má v plánu vyrazit na turné.

Dejte si popcorn a zkoukněte film od Kvelertak

Norští heavymetalisté Kvelertak v září vydali desku s názvem “Endling”. Nyní k ní přidávají bonus v podobě krátkého filmu. Jedná se v podstatě o 14 minutové hudební video k písni “Morlid”.

Till Lindemann brzy představí novou desku v Praze

Till Lindemann oznámil, že připravil novou sólovou desku. Album ponese název “Zunge” a vyjde už 3. listopadu. Naživo ji představí 22. listopadu českým fanouškům v Praze.

Within Temptation vydali nový klip

Nizozemská skupina Within Temptation už 20. října vydá nové album nazvané “Bleed Out”. Součástí jejich osmé řadovky bude také skladba “Ritual”. Ta vyšla před pár dny jako singl a jako inspirace pro ni posloužil film Quentina Tarantina – Od soumraku do úsvitu.

Thy Art Is Murder přivítali v sestavě nového zpěváka

Není to tak dávno, co se kapela Thy Art Is Murder rozešla s frontmanem CJ McMahonym. Jeho místo záhy ale zaujal nový zpěvák. Tím se stal Tyler Miller, který už stihl i přezpívat digitální verze jejich poslední desky “Godlike“.

Lorna Shore míří do Prahy

Metaloví divočáci Lorna Shore vypustili do světa nový videoklip. Ten natočili k písni “Welcome Back, O´Sleeping Dreamer” z jejich loňské desky “Pain Remains”. Naživo si pak na ně můžeme zajít 19. listopadu, kdy zavítají do Prahy.

04.10.2023