Novinky

ROCK NEWS 13

Kapela Doga má za sebou úspěšné akustické turné po Americké Route 66. V úplně stejném stylu bude pokračovat i u nás doma. Čeká je celkem 16 koncertních zastávek, které zakončí v Ostravě 16. prosince.

Within Temptation mají venku novou desku, která si pár dnů po vydání u fanoušků vede opravdu na výbornou. Pokud jste ho ještě neslyšeli, můžeme jen vřele doporučit, a pokud byste ho chtěli slyšet naživo, tak si zapište datum 24. října příštího roku, protože v tento den s ním přijedou do pražské haly Fortuna.

Britští harcovníci Magnum finišují s novým albem, které má datum vydání stanovené na 12. ledna. Ponese celkem deset skladeb, ze kterých bychom se na konci listopadu měli dočkat první ukázky.

Skvělá zpráva přichází od Floor Jansen, která v pátek 20. října přivedla na svět druhou dceru. Ta dostala jméno Lucy a nám nezbývá než poslat velkou gratulaci.

Slash Mylsem Kennedym a svoji kapelou oznámili termíny svého světového turné, které by se mělo 23. ledna rozjet v Mexiku. Bude mít úctyhodných 32 zastávek ve dvaceti zemích, během kterých se v té naší České taky zastaví. Bude to 18. dubna příštího roku, a to v brněnské Winning Group Aréně.

Dragonforce tvrdě pracují na svém dalším studiovém zářezu, který by měl spatřit světlo světa 15. března příštího roku. Venku je z něho další singl, který ukazuje, jakým směrem se kapela vydává. A borci dali do placu i termín svého brněnského koncertu. Ten je stanovený na 6. března, a to v brněnském Sono Centru.

Ačkoli se Lordi svým aktuálním albem pochlubili na konci března, podle posledních informací nesedí se založenýma rukama. Naopak makají na novém materiálu. Daný nářez by se na desce, která se má na pultech obchodů objevit na jaře příštího roku, měl objevit také na chystaném evropském turné. Během něho je Praha naplánovaná na 22. dubna a o den později se tato parta ukáže v Martinovské Garáži v Ostravě.

31.10.2023