Novinky

ROCK NEWS 14

Bruce Dickinson tvrdě pracuje na svém dalším sólovém albu, které by mělo spatřit světlo světa v příštím roce. Jak bude znít, tak to bychom se měli dozvědět na začátku prosince, kdy bude k mání první singl a stejně tak jsou venku i termíny jeho Evropského turné. To odstartuje 18. května a bude mít celkem 27 koncertních zastávek.

Kabát se na oslavu svých 35 narozenin chystá v opravdu velkém stylu. Fanoušci si je užijí na turné, které dostalo název Po čertech dobrý. To se rozjede 28. června a bude mít celkem 21 koncertních zastávek, jak u nás, tak na Slovensku. No, a ty dvě poslední, tak ty jsou na 8. a 9. listopadu naplánované v Praze.

Steven Taylor má nejen problémy se svými hlasivkami, ale jak to tak vypadá, i s patřičnými úřady. Ty nyní řeší jeho obvinění ze sexuálního napadení. K němu mělo údajně dojít zhruba před 50 lety, kdy prý v telefonní budce osahával tehdy sedmnáctiletou modelku Jeanne Bellino. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne.

Ostravská heavymetalová legenda Citron vypustila do světa termíny svého turné, které ponese výstižný název Síla Návratů. Na něm se coby hosté objeví Vašek Vlasák s Jardou Bartoněm, předehřívat publikum jim bude kapela Loreta a Metalinda. Start je naplánovaný v Pražském klubu MeetFactory na 1. března.

Pokud jste fanoušci kapely Children Of Bodom, tak si zapište datum 15. prosince. V tento den se totiž na pultech obchodů objeví záznam jejich posledního koncertního vystoupení, které odehráli přesně v tento den před 4 lety.

Německá partička Powerwolf se na začátku října příštího roku vydá na své turné, které odstartuje v Hamburgu. Čeká je celkem 16 koncertních hal, mezi kterými je Sportovní hala FORTUNA naplánovaná na 26. 10. 2024.

Pořadatelé zimních Masters of Rock zveřejnili program tohoto skvělého festivalu. Ten se bude konat už po osmnácté. Zlínská hala Datart se v sobotu 2. prosince otevře v 11 hodin dopoledne a o půl dvanácté dostanou na pódiu prostor Skarlett Riot. Po nich už to půjde jako po másle. Phantom Elite, Phenomy, Xandria, Cavalera, Deathstars a mnoho dalších.

13.11.2023