Novinky

ROCK NEWS 17

Německá úderka Rage chystá zbrusu nový studiový počin, který nabídne úctyhodných 21 kousků. Ty včetně intra, mezihry a outra ponesou dvě desky, které mají datum vydání stanovené na 29. března. S tím vším se vydají na světové turné, během kterého se v létě zastaví ve Vizovicích. Navíc se fanoušci mohou těšit na velice zajímavou biografii o této skvělé kapele.

Tak a je to venku! Dymytry vypustili do světa jméno svého nového zpěváka, kterým je Václav Noid Bárta. S ním natočili první skladbu s názvem My ještě nechcem jít, která je podpořená i zajímavým videoklipem.

Pokud ujíždíte na legendárních Motorhead, tak by ve vaší sbírce neměla chybět zbrusu nová kniha. Ta nese název Pařmeni a rebelové, dal ji dohromady Martin Popoff a na necelých 250 stranách je snad vše, co jejich skalní fanoušek očekává.

Tři Sestry společně s kapelou Synové Výčepu spojily síly na zbrusu novém albu, které je celé o Františku Sahulovi. To má název František z Braníka a dá se pořídit buď na klasickém CD, anebo hned na dvou vinylech najednou.

Ačkoli kapela All For Metal není na hudebním poli moc dlouho, i tak si za tu krátkou dobu získala u posluchačů opravdový respekt. Pokud jste je letos postřehli třeba na Plzeňském Metalfestu, tak určitě víte, o co jde. Navíc tito borci právě z účasti na velkých festivalech sestříhali skvělý videoklip ke skladbě Run.

Amon Amarth mají svoje aktuální album sice už nějaký ten pátek, ale to vůbec nic nemění na tom, že z něho vypustili videoklip tentokrát ke skladbě Saxons of Vikings. No, a jak už je z názvu zřejmé společnost jim v něm dělají i členové legendárních Saxon, kteří se toho chopili na výbornou.

Na začátku prosince obletěla světem velice smutná zpráva o úmrtí Zděňka Černého, která otřásla každým, kdo znal jak jeho, tak kapelu Titanic. Na základě této smutné zprávy kapela oznámila oficiální ukončení své aktivní činnosti.

 

 

19.12.2023