Novinky

ROCK NEWS 18

Půjdou Slipknot před soud?

Ještě před koncem roku přišla kapele Slipknot obsílka od soudu. Podle společnosti, která byla pověřena správou pozůstalosti po Joeym Jordisonovi, skupina neoprávněně nakládala s jeho majetkem.

Dočkáme se speciálního box setu Black Sabbath?

Tony Iommi se nechal slyšet, že fanoušci Black Sabbath se dočkají speciálního box setu. Jak legendární kytarista uvedl, bude se jednat o reedici raritních alb, která nazpíval Tony Martin. Podle něj by měl vyjít v květnu.

Megadeth vyvolávali duchy

Megadeth se nedávno zúčastnili natáčení americké televizní show Paranormal Prison. V ní navštívili starou věznici v Ohiu, ve které údajně straší. V rámci pořadu si nenechali ujít příležitost pokusit se komunikovat s duchy vězňů.

Nový kytarista u Arch Enemy

Švédští Arch Enemy hlásí změnu v sestavě. Po devíti letech kapelu opouští kytarista Jeff Loomis. Podle všeho rozchod proběhl v přátelském duchu. Na jeho místo už nastoupil Joey Concepcion.

Temple Of Love v novém hávu

Kapela Black Veil Brides a bývalý zpěvák skupiny HIM, Ville Valo se pustili do coveru slavné skladby. Jedná se o písničku Temple Of Love od Sisters Of Mercy.

Návrat kapely Heart na podium

Dlouhé čtyři roky museli fanoušci čekat, než se kapela Heart objeví znovu na pódiu. Uskupení okolo sester Wilsonových vystoupilo na konci prosince v Kalifornii a v domovském Seattlu. Zda se vydají na delší turné se zatím neví.

Enslaved přivezou novou desku do Prahy

Loni na jaře vyslali norští Enslaved do světa svou už šestnáctou řadovku. Ta nese název Heimdal a naživo ji představí i českým fanouškům. Pokud nepohrdnete mystickým vikingským black metalem, stačí zavítat 18. března do pražského Futurum Music baru.

08.01.2024