Novinky

ROCK NEWS 19

Dymytry vypustili zbrusu nový singl z chystaného alba Five Angry Men, které vyjde 26. ledna. To v anglickém jazyce opět nazpíval Alen Ljubic a borci se s ním chystají na turné po Německu.

The Smashing Pumpikns po odchodu jejich kytaristy Jeffa Schroedera stále nemají na jeho postu adekvátní náhradu. Kdo to nakonec bude, to se dozvíme snad na začátku července, kdy se kapela má ukázat v Praze.

Korey Taylor se nechal slyšet, že ruší svou sólovou šňůru po Severní Americe. Turné mělo odstartovat 3. února a důvodem zrušení je jeho psychický stav. Držme mu palce, ať se dá brzy do pořádku!

Pokud jste fanoušci kapely Lord Of The Lost, tak byste neměli chybět na jejich velkolepé oslavě, která se bude konat 17. dubna v klubu Roxy v Praze. Slavit se budou jejich patnácté narozeniny.

Jak to tak vypadá, Rage Against The Machine svoje slibované turné již neodehrají. Frontmen kapely Zack de la Rocha si v létě 2022 při koncertování po Severní Americe přetrhl Achillovu šlachu. Fanoušci očekávali nové termíny turné, ovšem bubeník Brad Wilk před nedávnem oznámil, že již koncertovat nebudou.

Britští veteráni Magnum mají venku nové album, které se u fanoušků hned pár dnů od jeho vydání zapsalo na výbornou. Jsou na něm zajímavé riffy, které jsou mimo jiné podpořeny i dechovou sekcí.

Pokud jste se rockeři těšili na dlouho odkládaný koncert legendárních YES, kteří se během svého turné měli zastavit v Praze, tak je tady smutná zpráva. Bohužel, se k nám nepodívají. Pokud máte zakoupené vstupenky, tak je můžete na místě prodeje vrátit do konce února.

15.01.2024