Novinky

ROCK NEWS 2

Zpěvák NIN pracuje na filmovém soundtracku

Trent Reznor, zakladatel a hlavní skladatel kapely Nine Inch Nails skládá znovu filmovou muziku. Společně s Atticusem Rossem pracují na soundtracku ke snímku Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem.

Volbeat se rozloučili s kytaristou

Dánští Volbeat se rozešli s kytaristou Robem Caggiano. Ten působil u kapely deset let a spolupracoval na čtyřech albech. Na koncertech ho dočasně nahradí Flemming C. Lund.

Nita Strauss vysílá další ochutnávku z chystaného alba

Kytaristka Nita Strauss oznámila vydání zbrusu nového alba. To se bude jmenovat The Call of the Void, vyjde 7. července a podílela se na něm hromada hvězdných hostů. Nedávno vyšel i nový singl Victorious, na němž hostuje zpěvačka Dorothy Martin.

Halestorm přijedou na podzim do Prahy

Americká skupina Halestorm se po roce vrací do Prahy. Jejich vystoupení proběhne 19. listopadu v SaSaZu. Jako speciální host společně s nimi vystoupí kapela Black Veil Brides.

Daniel Landa v novém klipu

Od konce května je k mání nové album Daniela Landy. To vyšlo po osmi letech po předchozím studiovém počinu. Jmenuje se Minový pole a venku je i videoklip k písni Reality Show.

Frontman kapely Rammstein v problémech

Poslední týdny je rušno kolem Tilla Lindemanna. Na zpěváka kapely Rammstein přichází řada obvinění ze sexuálního obtěžování žen. Skupina však tyto nařčení odmítá.

Primal Fear vypustili ochutnávku z chystané desky

Skupina Primal Fear vydá 1. září svou už čtrnáctou řadovku. Ta ponese název Code Red a fanoušci se mohou těšit na jedenáct skladeb. Jednou z nich bude také Another Hero, která vyšla před pár dny jako první singl.

12.06.2023