Novinky

ROCK NEWS 21

Jon Bon Jovi otevře hospodu

Jon Bon Jovi si plní sen! A to otevřením nové restaurace v Nashvillu. Má se jednat o velký prostor, který kromě samotné hospody a baru, nabídne také místo pro konání koncertů.

Legendární elektrikáři vyrážejí opět na cesty

Po osmi letech AC/DC vyrážejí na koncertní šňůru. V rámci Power Up tour se sice bohužel v České republice neukážou, ale můžete si na ně zajet např. do Vídně nebo do Bratislavy.

Nový pozdrav ze Seattlu

Pearl Jam dokončili práce na nové desce. Po čtyřech letech se díky tomu od těchto průkopníků grunge dočkáme čerstvého materiálu, pod který se jako producent podepsal uznávaný a velezkušený Andrew Watt. Dvanáctá studiovka ponese název “Dark Matter”, nabídne jedenáct skladeb a vyjde 19. dubna.

Je libo trochu kytarové terapie?

Letos uplynulo 30 let od vydání desky “Troublegum” od skupiny Therapy? Při této příležitosti vyrážejí na turné, v jehož rámci se zastaví 2. prosince v Lucerna Music Baru. Setlist bude poskládán zejména ze zmiňovaného alba, ale zazní i další jejich starší skladby.

Garbage také na vinylu

Skupina Garbage se rozhodla vydat reedici své čtvrté řadovky. Album "Bleed Like Me" vyjde díky tomu vůbec poprvé také na vinylu. K dostání bude od 5. dubna také ve speciální verzi. Ta nabídne hromadu raritního a bonusového hudebního materiálu.

Kdo letos dostane klíče od Rokenrolové síně slávy?

Před pár dny byl zveřejněn seznam 15 interpretů, kteří dostanou šanci dostat se do Rokenrolové síně slávy. Mezi nominovanými se ocitli třeba Jane´ Addiction, Oasis, Foreigner, Dave Matthews Band a nechybí ani Ozzy Osbourne. Pro své oblíbené hudebníky mohou fanoušci hlasovat až do konce dubna, následně o vítězích rozhodne mezinárodní odborná porota.

Nová deska od Innersphere je na cestě

Plzeňská skupina Innersphere představila nový singl "Redemption”. Ten bude součástí jejich chystané desky "In the Shadow of the Sun", jejíž vydání je naplánováno na 1. března. Zároveň kapelu můžete potkat na některé ze zastávek jejich aktuální koncertní šňůry.

19.02.2024