Novinky

ROCK NEWS 25

Arakain vydávají první vlaštovku z jejich chystané desky

Pět let museli fanoušci kapely Arakain čekat na nástupce desky Jekyll and Hyde. Nyní ale podle všeho, práce na novince pomalu dobíhají do cílové rovinky. Důkazem toho je první degustační chod v podobě singlu Sedm Hříchů.

Vince Neil nyní fušuje i do českého sportu

Vince Neil, zpěvák kapely Mötley Crüe se stal jedním ze spolumajitelů pražského klubu Prague Lions. Jedná se o tým amerického fotbalu, se kterým mají velké ambice a plány. Důkazem toho jsou i milionové investice, které chtějí do pražského klubu nasypat.

Blue Öyster Cult vydají ztracené poklady

Legendární rockeři Blue Öyster Cult před pár dny naservírovali svým fanouškům skladbu “Don't Come Running To Me”. Jedná se o již druhý singl z jejich připravovaného alba. To ponese název “Ghost Stories“, bude obsahovat 13 skladeb a vyjde 12. dubna.

Zemřel dlouholetý člen skupiny Pig Destroyer

Smutná zpráva přišla z tábora grindcorové kapely Pig Destroyer. V pouhých 48 letech zemřel jejich bývalý dlouholetý člen Blake Harrison. Ten se už několik roků musel vypořádávat s řadou zdravotních potíží. Za jeho úmrtím stálo údajně srdeční selhání.

Slash vydává novou sólovku

Už 17. května se dočkáme čerstvého počinu z dílny kytaristy Slashe. Novinka ponese název “Orgy Of The Damned” a na každé ze skladeb se za mikrofon postavil jiný zpěvák. Venku je už první singl “Killing Floor”, ve kterém se představuje Brian Johnson a Steven Tyler.

Dokument Spinal Tap o fiktivní kapele se dočká pokračování

Po čtyřiceti letech se kultovní dokument This Is Spinal Tap dočká pokračování. Režie filmu o fiktivní heavy metalové kapele se ujme opět Rob Reiner a vrátí se i všichni tři původní herci. Snímek je již ve výrobě, natáčí se v New Orleans a bude obsahovat portréty několika hudebních legend.

Friedman vydává sólovku

Bývalý kytarista Megadeth, Marty Friedman dokončil práce na své patnácté sólovce. Ta nabídne celkem dvanáct skladeb, které vznikaly v Itálii a v Los Angeles. K dostání bude od 17. května a ponese název “Drama”. Jako ukázku si nyní můžete poslechnout úvodní singl “Illumination”.

18.03.2024