Novinky

ROCK NEWS 26

1. Bývalý frontman kapely Skid Row Sebastian Bach dokončuje práce na svém novém albu. Pracoval na něm dlouhých deset let a jeho dokonalá příprava je opravdu slyšet. Ponese celkem 11 skladeb a bude k mání od 10. května.

2. Pokud jste fanoušci polské sebranky Crystal Viper, tak si poznačte datum 28. června. V tento den se totiž na pultech obchodů objeví jejich nový studiový zářez, který bude k mání na CD, ale také nebude chybět Vinyl s bonusovými zářezy nebo klasická kazeta.

3. Kapela SEBASTIEN má venku zbrusu nový singl s názvem Quo Vadis, který je předzvěstí jejich chystaného stejnojmenného alba. Bude na něm také cover legendární skladby Slzy tvý mámy od kapely Olympic, kterou si George Rain zazpíval s Láďou Křížkem. O mix a produkci se postaral ostřílený Rolang Grapow.

4. Němečtí Kissin´ Dynamite pracují na nové desce, ze které vypustili do světa singl s názvem Raise Your Glass. Ten naznačuje, jakým směrem chlapi pokračují ve svém hudebním umu. Termín vydání alba je stanovený na 5. července, a pokud chcete Kissin´ Dynamite slyšet na živo, tak 12. října vystupují v Brněnské Sono Centru.

5. Tarja Turunen a Marko Hietala vypustili do světa zbrusu nový duet, který je podpořený také videoklipem. Jestli je to předzvěst k jejich společnému hudebnímu projektu, tak to se teprve uvidí. Každopádně se tyto dvě jména ukážou na letošním ročníku festivalu Metalfest v Plzni.

6. Zpěvačka Carla Harvey, kterou známe z působení v kapele Butcher Babies se vrhla na podnikání. S muzikou to ovšem nemá nic společného, protože se pustila do kosmetického byznysu, ve kterém nabízí unikátní obličejové sérum s protizánětlivými účinky.

7. Bon Jovi mají venku nový singl s názvem Legendary. Rytmus sklady nabádá k tomu, jak bude znít jejich nová deska. Jedná se o 16 studiové album v pořadí a vychází jako součást oslavy 40 let kapely na scéně. Deska vyjde 7. června.

26.03.2024