Novinky

ROCK NEWS 4

Du Hast v novém hávu

Známá píseň Du Hast od německé skupiny Rammstein se dočkala nového zpracování. Nazpíval ji Burton C. Bell, bývalý frontman Fear Factory. Skladba se stane součástí kompilace A Tribute To Rammstein, která vyjde 25. srpna.

Z tábora kapely Europe přicházejí nové zprávy

Skupina Europe v září předloží první ochutnávku z chystaného alba v podobě singlu Hold Your Head Up. Zároveň dokončují práce na dokumentárním snímku. Ten bude vyprávět příběh kapely od jejího počátku až po současnost.

Další várka extrémního metalu je na cestě

Mexická metalová skvadra Brujeria dokončuje práce na novém albu. Jejich pátá studiovka vyjde 15. září a ponese název Esto Es Brujeria. Venku je i degustační chod v podobě singlu Mochado.

Venku je nová verze Monopolů

Fanoušci skupiny AC/DC si mohou nyní zahrát jejich vlastní verzi hry Monopoly. Ta vyšla u příležitosti padesáti let od založení skupiny. I během letní dovolené si tak můžeme připomenout zajímavé milníky AC/DC a jejich slavné hity.

SOEN s novým albem přijedou do Prahy

Švédská progresivně metalová formace SOEN po dvou letech přichází s novým počinem. 1. září vypustí do světa desku nazvanou Memorial. Tu následně 26. září přijedou představit naživo také do pražského Paláce Akropolis.

Nominace na cenu Emmy

V loňském roce proběhl koncert Foo Fighters na počest jejich zesnulému bubeníkovi Tayloru Howkinsovi. Tato šestihodinová show se vysílala do celého světa. Vysloužila si také nominaci na cenu Emmy v kategorii nejlepší zvukový mix. Zda ocenění získá, se dozvíme v září.

Letní osvěžení od Thy Art Is Murder

Všichni fanoušci deathcoru už netrpělivě vyhlížejí čerstvý materiál z dílny kapely Thy Art Is Murder. Ten bude k dispozici od 15. září, ponese název Godlike a venku je i druhá ochutnávka v podobě skladby Keres. Naživo si pak tyhle australany můžeme vychutnat 10. října v Praze.24

24.07.2023