Novinky

ROCK NEWS 5

Ve čtvrtek 17. srpna v Moravském Krumlově vypukne další ročník festivalu Rock Castle, kde se ukážou i Amaranthe. Ti na pódiu dostanou prostor v sobotu krátce před 22 hodinou a fanoušci se mají těšit na skvělou show doplněnou i zbrusu novou muzikou.

Heavymetaloví veteráni Hurricane hlásí nové album, které vydají po dlouhých dvaceti letech. Ponese celkem 11 skladeb, datum vydání je stanovené na 25. srpna a venku už je z něho malá ukázka.

Není to tak dávno, kdy jsme vás informovali o zrušených koncertních štacích Five Finger Deth Punch, ale jak je vidět chlapi jsou zpátky v plné síle, a to 21. července v Pensylvánii předvedli skvělé vystoupení, tak uvidíme, kdy se objeví náhradní termín jejich zrušeného Pražského koncertu.

Dolly Parton finišuje se svým albem Rockstar, na kterém se podílí hromada velice známých muzikantů. Tato kolekce ponese celkem 30 songů a dalším, který Dolly vypustila do světa, je světoznámý hit We Are the Champions od Queen.

Americká partička Bad Wolves má venku zbrusu nový singl, který ukazuje jakým směrem se tito borci dávají na chystaném albu. To by se na pultech obchodů mělo objevit na konci tohoto roku, a jak je slyšet, máme se opravdu na co těšit.

Německá úderka Primal Fear dokončuje práce na svém dalším studiovém zářezu, který by měl spatřit světlo světa na začátku školního roku, tedy 1. září. V tento den se společně s The Unity chystají vyrazit i na společné turné, a jak to všechno bude znít, nám servírují na singlu s názvem Deep In The Night.

Kapela Creed po dlouhých deseti letech ohlásila velkolepý návrat na koncertní pódia, který se uskuteční na konci dubna příštího roku. Stane se tak na plavebním festivalu Summer of 99, během kterého na lodi obeplují Miami, Floridu, Nassau a taky Bahamy.

31.07.2023