Novinky

ROCK NEWS 7

Kapela Dog Eat Dog finišuje se svým novým albem, kterým své fanoušky potěší po dlouhých 17 letech. Termín vydání je stanovený na 20. října a venku je z něho další singl.

9. září, to je datum, kdy se v Újezdu u Přelouče bude konat první ročník Black Hornet Festivalu. Jak už je z názvu patrné, půjde o přehlídku hodně tvrdých metalových kapel jako například Hypnos, Purnama, Doomas atd.

Německá thrasmetalová legenda Sodom se chystá do světa vypustit nové EP. Bude to 10. listopadu a ponese označení letopočtu 1982. Můžeme se těšit na návrat k jejich hudebním kořenům.

Pořadatelé akce s názvem Winter Masters Of Rock vypustili do světa další jméno, které se 2. prosince ve Zlíně ukáže. Nebude to nikdo jiný, než kapela Xandria, která tam přijede se svým aktuálním albem.

Termín vydání remastrovaného alba Dark Side Of The Moon se blíží, a aby to nedočkavcům ubíhalo rychleji, tak Roger Waters z něho vypustil další kousek. Tentokrát je to skladba Time a jak zní, tak o tom si udělejte obrázek sami.

Americká partička Staind dokončuje práce na nové desce, která by se na pultech obchodů měla objevit už 15. září. Bude na ni celkem deset skladeb a venku je z něho už v pořadí třetí singl, který je podpořený lyric videem.

Marc Hudson, tahoun kapely Dragonforce, má venku svůj vůbec první sólový počin. Na něm se podílela skvělá muzikantská sebranka, a jak jim to společně šlape, tak se dozvíme v dalším videoklipu, který si za pár dnů vysloužil opravdu hodně dobrou sledovanost.

04.09.2023