Novinky

Týden v rocku 2018/01

Jak asi vypadá v šesti minutách celý rok života rockové kapely? Na to se můžete hned podívat. TESLA takové video totiž vytvořila a kouknout na něj můžete rovnou tady.

TRAKTOR mají novou zkušebnu, ve které právě začínají tvořit nástupce jejich posledního alba „Artefuckt“ z roku 2016. Jak to tam vypadá, to zjistíte tady.

Nová studiovka od LEAVE´S EYES, „Sign of the Dragonhead“, vychází už v pátek, 12. ledna. Banda na poslední chvíli ukazuje světu videoklip k songu „Across The Sea“, ze kterého vyloženě sálá severská atmosféra.

Mike Portnoy na svém facebooku o silvestru nasdílel fotku se svým bývalým spoluhráčem z DREAM THEATER, Johnem Petruccim. K tomu dopsal komentář, že skvělý rok 2018 je tady. Jestli to má být náznak nějaké budoucí spolupráce, to se nechme překvapit.
Švédští CRASHDÏET si našli nového zpěváka, v pořadí už čtvrtého, a chystají s ním velké věci. Zveřejnili první společnou skladbu nazvanou „We Are the legion“ skladba je k dispozici na internetu ke stažení zdarma.

FIVE FINGER DEATH PUNCH vydali 1. prosince svou kolekci „A Decade of Destruction“. Na té se nachází i předělávka „THE OFFSPRING“ „Gone Away“, ke které přihodili i videoklip. V tom není překvapením vojenská tematika, ovšem tentokrát je to opravdové drama.

08.01.2018