Novinky

Týden v rocku 2018/02

BREAKING BENJAMIN slíbili, že v pátek vydají první singl své nové studiovky "Ember" a taky tak splnili. Podle reakcí fanoušků je vidět, že kapela kápla na to pravé. Předprodej nového alba startuje 26. ledna.


Koncem minulého týdne jsme se dočkali první ochutnávky z nové studiovky od JUDAS PRIEST, "Firepower", která vyjde 9. března. Je to song "Lightning Strike" a jeho videoklip vás čeká tady.

Vydání druhé desky finských mladíčků SHIRAZ LANE se kvapem blíží. Ale oni sami se už nemůžou dočkat, až nám desku pustí, proto zveřejnili další skladbu s názvem „People Like Us“. Na našem webu k ní najdete i klip.

Vypadá to, že život Rickyho Rocketta je zpátky v zajetých kolejích. Úspěšně se dostal z rakoviny, definitivně zakončil rozvodové řízení s teď už bývalou manželkou Melanie Martel a taky se znovusjednocenými POISON byli na severoamerickém turné společně s DEF LEPPARD. Proto se na svém blogu podělil o video, kde je zaznamenáno nahrávání s bicmenem Cinderelly, Fredem Courym.

Bez čtyř dnů je to dnes přesně rok, co FIREWIND vydali svou osmou studiovku Immortals, která byla i tou první s novým zpěvákem Henningem Bassem. Tuto studiovku pak přijedli představit i na loňskou Ostravu v plamenech. Najdeme na ní i song "We Defy", ke kterému aktuálně vydali videoklip.

15.01.2018