Novinky

Týden v rocku 2018/03

Bubeník kapely DYMYTRY Miloš Meier bubnuje, ať před sebou má kapelu nebo ne. Z jednoho takového bubenického festivalu právě spatřil světlo světa záznam. Níže najedete záznam celého Milošova vystoupení z roku 2016 z Varšavy.

Producent Nile Rodgers, který svého času pracoval s Davidem Bowiem, se hrabal starým materiálem a narazil na nezmixované demo skladby „Let’s Dance“. Tuto verzi kromě jeho spolupracovníků zatím nikdo neslyšel. Poslechněte si ji na našem webu.

BLACK VEIL BRIDES vydali nové album „Vale“. Pokud jste jej ještě neslyšeli, vychází zároveň i další singl s názvem „Wake Up“. K němu kapela natočila i videoklip.

OF MICE & MEN ve studiu nahráli cover skladby „Money“ koho jiného než kapely PINK FLOYD. Jak se jim povedlo znovunahrát tohle veledílo, zjistěte níže.

MACHINE HEAD chystají novou desku nazvanou „Catharsis“. Deska vyjde až na týden, ale na našem webu si můžete už teď poslechnout zbrusu nový song nazvaný „Bastards“.

Blíží se premiéra operního projektu „Beloved Antichrist“, o kterém nám banda THERION řekla v minulém roce. K tomu už je venku druhý singl „Night Reborn“, který už nese jejich typický podpis. Celá opera bude zhruba tříhodinový počin a vyjde 9. února.

22.01.2018