Novinky

Týden v rocku 2018/05

Ryan Roxie, tedy člen potulného cirkusu mistra ALICE COOPERA, si ve všem tom shonu našel čas pro svou vlastní tvorbu. Skladbu „California Man“ z chystané desky si můžete poslechnout i na našem rádiovém webu.

Kapela SEBASTIEN v čele s Georgem Rainem z kapely CITRON vydá desku „Act of Creation“ až příští měsíc, ale nepřestávají nás na ni navnazovat. Další ukázkou z desky je tedy skladba „Die in Me“, pro kterou kapela natočila i videoklip, se skladbou jim hlasově vypomohl Apollo Papathanasio, kterého můžete znát z kapel SPIRITUAL BEGGARS nebo FIREWIND.

Robert Plant zveřejnil videozáznam skladby „Season‘s Song“ z Manchesteru. Navnaďte se s ním na našem webu, kam jsem vám video umístila, na jeho koncert u nás.

Johnatan Davis z KORN se pustil do sólové tvorby. Na desce, kvůli vytížení s KORN, pracoval bezmála deset let. První ochutnávkou jeho projektu je tedy skladba „What It Is“.

Před pár dny vyšla nová deska MACHINE HEAD s názvem „Catharsis“. Na našem webu si můžete poslechnout novou skladbu „Volatile“, pokud jste si novou desku ještě nestihli pořídit.

05.02.2018