Novinky

Týden v rocku 2018/06

Zbývá měsíc a novinka „Firepower“ bude konečně venku. JUDAS PRIEST ale šponují napětí na úplné maximum a v pátek zvěřejnili titulní a stejnojmennou skladbu z tohoto alba. Taky už víme, že novinka jich ponese rovných 14. Tak se zaposlouchejte.

Na našem webu najdete video, na kterém se nečekaně hudebně doprovodili Don Dokken a George Lynch. Tímto se definitivně potvrdilo, že pánové už dávno nejsou na kordy a dávno slibovaný reunion DOKKEN asi vážně není tak nemožný.

SABATON společně s KREATOR vyrazili minulý týden na turné po Severní Americe, které čítá 24 zastávek. K tomu vypustili do světa živák k titulnímu a stejnojmennému songu jejich posledního alba, „The Last Stand“. Mrkněte se, video je na našem webu.

Jednou jsme už v rockové tečce zmiňovali peruánce, který si říká Tongo a na youtube má neuvěřitelné množství fanoušků. Je totiž pověstný tím, že vytváří covery známých songů, ale covery takové, že si to ani nedokážete představit. A to samé platí pro novinku, kterou právě vypustil a je to k songu „In The End“ od LINKIN PARK.

12.02.2018