Novinky

Týden v rocku 2018/09

Vypadá to, že se nám rýsuje nová mladičká kapela, která by snad mohla i prorazit. Youtube totiž obletěla banda puberťáků, kteří využili toho, že se momentálně hodně mluví o SLAYER a ukázali světu svůj cover na jeden z jejich songů, a to "Raining Blood".

V lednu vyšla desátá studiovka BLACK LABEL SOCIETY "Grimmest Hits". K tomu aktuálně odpálili severoamerické turné a taky k jednomu ze songů alba vydali videoklip. Ten se jmenuje "A Love Unreal".


Letošní olympiáda skončila v neděli a jelikož poslední dny byly hlavně o hokeji, asi vám unikla věc, která potěší každého rockera. A byla to 19letá maďarská krasobruslařka Ivett Tóth, která svůj set předvedla ve vestě, na které trůnil Angus Young. I její hudební doprovod byl složen ze songů "Back in Black" a "Thunderstruck". Díky svému výkonu obsadila 13. místo.


Už dlouho jsem se u žádného klipu nepobavila tolik jako u nového videa švédské kapely HARDCORE SUPERSTAR ke skladbě „Bring the House Down“ k chystané desce. Na klip se podívejte na našem webu.

05.03.2018