Novinky

Týden v rocku 2018/20

O FOO FIGHTERS se vždycky říkalo, že jsou to v pohodě týpci. Posledně takhle v pohodě pozvali osmiletého kluka na pódium, ať si s nima trochu zabubnuje. Co se ale nestalo.. chlapec se do bubnování tak zabral, že ho nemohli dostat z pódia.

GUNS N‘ ROSES při svém znovyvudání desky „Appetite for Destruction“ vydají desítky nevydaných skladeb. Každopadné jedna, která se na desce paradoxně neobjeví, přitahuje pozornosti nejvíce. „One In a Million“ byla označena za rasistickou, a tak se kapela rozhodla ji na albaum znovu neumisťovat.

Za týden se dočkáme sólovky frontmana KORN Jonathana Davise a za necelý měsíc jeho koncertu v Praze. Poslechněte si jeho nově zveřejněnou skladbu „Basic Needs“

V Českých Budějovicích se konal Motorfest, na kterém vystupoval i David Koller. Při jeho vystoupení se mu znelíbil jeden fotograf a začal se s ním přetahovat o jeho foťák, protože si údajně přál, aby ho při vystoupení nikdo nefotil a nenatáčel. Mrkněte na video. Po víkendu se David fotografovi veřejně omluvil a vybídl ho, ať se mu ozve, že se prý vyrovnají.

21.05.2018