Novinky

Týden v rocku 2018/31

V březnu vydal Jack White svou třetí sólovku. Aktuálně z ní vypouští videoklip ke skladbě „Corporation“. V něm se Jack nachází v centru zmatku okolo vraždy. Podívejte se

DORO ještě před vydáním svého dvojalba „Forever Warriors, Forever United“ vydává další singl. Opět s videoklipem a opět režírovaný Davidem Havlenou. Tentokrát se ve videoklipu jako host objeví Johan Hegg z AMON AMARTH. Podívejte se na video ke skladbě „If I Can't Have You - No One Will".

Někdo upravil stránku věnovanou kapele HELLYEAH na Wikipedii a připsal nástupce zestulého Vinnieho Paula. Kapela sama na to ale uprozornila fanoušky a dodala, že je to naprostá hloupost.

 

SLASH sice vypadá, že je zaměstnán svými tříhodinovými show s GUNS N’ROSES, ale na svůj vlastní projekt s Mylesem Kennedym si stejně vždycky nějaký ten čas najde. Aktuálně pánové vydali nový singl „Driving Rain", který má předeslat i další desku, která přijde koncem září.

TWENTY ONE PILOTS prolomili své mlčení a to ve velkém stylu. Vydali singl „Jumpsuit“, samozřejmě i s nákladným klipem. Singl má předeslat novou desku „Trench“ a taky následné turné. To nemine ani ČR, tentokrát kapela zahraje ve větších prostorách – v pražské O2 Areně.

06.08.2018