Novinky

Týden v rocku 2018/33

Čekání na nové video kapely PALAYE ROYALE je u konce. Mladíčci totiž natočili klip ke skladbě „Death Dance“. A myslím, že se drží laťky, kterou nastavili svými debutovými nahrávkami. Posuďte sami.

 

MOTIONLESS IN WHITE chystají novou desku. Právě se vrátili z Warped Tour, kde měli v plánu každý den na desce alespoň chvilku pracovat. To prý však bylo nemožné, i tak ale už mají půlku desky napsanou a do studia se chystají co nejdříve.

Vinnie Vincent, bývalý člen KISS, slíbil fanouškům, že se tento rok vrátí na pódium. Předchází tomu ale nečekaný krok, na patentovém úřadě si totiž zaregistroval značku „Vinnie Vincent’s Kiss“ pod níž teď bude vystupovat.

Napříč Londýnem se začaly objevovat záhadné billboardy s logy, které BRING ME THE HORIZON používali na své předešlé desce. Vedle nich se skví nápis: „Chceš se mnou založit kult?“ Záhadné, že? Je tam ale taky telefonní číslo, na které když zavoláte, ozve se nějaká Samantha, která vám řekne, že ani neví, jak se do toho namočila a neví, co se děje. A nezní moc v pohodě, nakonec začne hrát nějaká muzika, která zní jako BMTH. Poté, co jsme se 5x pokřižovali, jsme se shodli, že chystají novou desku.

 

20.08.2018