Novinky

Týden v rocku 2019/1

Asi už jste slyšeli o sporu o fotku Alissy z ARCH ENEMY. Fotograf, který ji vyfotil na letním fetivalu zažádal o peníze Martu Gabriel, která ji zveřejnila na svém pracovním instagramu, tedy autorku oblečení, které má Alissa na fotografii na sobě. Do sporu se vložil managment AE, fotografie byla smazána a fotografovi odepřen honorář a spor je uzavřen. Nebyl by to ale internet, aby vše skončilo bez odezvy. Ošklivé zprávy se ze všech stran valí jak na fotografa, Alissu, managment AE, ale taky na Martu Gabriel, která oznámila, že se svou značkou oblečení proto končí.

BRING ME THE HORIZON prohlašují, že nepotřebují žádného producenta. Potvrzují to i jejihch poslední dvě veleúspěšné nahrávky, které si produkovali sami. S producenty pracovat zkoušeli, ale sami prý ví nejlépe kam chtějí, aby jejich nahrávky směřovaly, a tak asi i na příštím albu žádného nezaměstnají.

Poslední turné KISS se zastávkou v Praze má ještě nějaký ten pátek čas. Ale není ještě vyřežena otázka, zda uvidíme nějaké ty bývalé členy nebo ne. Gene Simmons mluví jasně - prý 100% ano. Koho? To pořád ještě neřekl.

 

07.01.2019