Novinky

Týden v rocku 2019/3

Stejně jako ostatní hudebníci, i Cradle of Filth koncem roku bilancovali své úspěchy. Zmínili mimo jiné své evropské turné s Moonspell a nahlédli i do budoucnosti. Práskli, že si letos začnou chystat nové album, které by měli začít nahrávat na podzim a vydání je prakticky jisté na rok 2020.

Jeden australský politik si pro svou kampaň "vypůjčil" text od Twisted Sister, konkrétně ze songu "We're Not Gonna Take It". Což se samozřejmě kapele nelíbí a kytarista Jay Jay French se dokonce na Twitteru svěřil, že onoho politika nepodporují a že o něm dokonce ani nikdy neslyšeli. Žádají, aby jejich text okamžitě přestal používat. Podobný incident se nestal poprvé, naposledy například v roce 2015, kdy si song přebral i současný americký prezident Donald Trump.

 

Kapela Lords of Black, která mimochodem na evroském turné letos předskakovala Ozzymu, přišla o svého zpěváka. Ronnie Romero kapelu opustil, aniž by se fanoušci dozvěděli nějaký konkrétní důvod, ale podle zbylých členů už se k tomu stejně schylovalo.

21.01.2019