Novinky

Únorové koncerty

Rebelové, tyhle koncerty jsme pro vás nachystali na únor 2018.

3. únor – THE CRANBERRIES – Kdybychom tenhle koncert nezařadili hned, jakmile to bylo možné, neodpustili bychom sami sobě. Vzpomeňte s námi na kapelu, která pro mnohé z nás byla nedílnou součástí vyrůstání v devadesátkách, a hlavně, na její jedinečnou zpěvačku.

10. únor – JUDAS PRIEST – Už je to uděláno, už je to hotovo! Než to však bude vydáno, stihneme ještě koncert! Aneb: Měsíc před vydáním albové novinky JUDAS PRIEST „Firepower“ si připomeneme, jak se před pětatřiceti lety v Birminghamu kalila britská ocel.

17. únor – FOREIGNER – Jukeboxoví hrdinové za sebou mají čtyřicítku a letos v koncertování pokračují. Zastávka v České republice se jim však do trasy Rumunsko – Německo – Island nevešla, tak vezměte zavděk alespoň koncertem na Rebelovi…

24. únor – CREED – Assassin´s Creed? Apollo Creed? CREEDENCE CLEARWATER REVIVAL? Ne, prostě jenom CREED! Sice už je to zase šest let, co si řekli podruhé „Tak zatím!“, ale snad jste na ně nezapomněli?! My teda rozhodně ne, mnozí z nás u jejich songů dodnes vzpomínají na pubertu.

31.01.2018