Tematické hudební bloky

Krom moderovaných pořadů si na TV REBEL můžeš každý všední den užít i nemoderované tematické klipové bloky. Zkrátka takové hodinové speciály.

Jestli tě ráno nebaví vstávat s Novou ani se starou, tak vstávej s Rebelem! Každý den – i o víkendech – do tebe mezi 6:00 a 7:00 napereme porci Ranních vyprošťováků. Hned po ránu něco ostřejšího, to znamená: metal, víc metalu a úplně nejvíc metalu!

A protože zprávy jsou pořád na jedno brdo (v zimě sníh/málo sněhu, v létě sucho/moc deště) a nás nebaví koukat pořád na ty samý ksichty a nechávat se strašit, ve všední dny (vyjma pátku) mezi 19:00 a 20:00 nabízíme další z těchto speciálů. V pondělí je to YoungBlood – mladá rocková krev, moderní zvuk, hezký kluci a ještě hezčí holky. V úterý MetalShow – jako Ranní vyprošťováky, jen vpodvečer, jak říká Karel „Metal forever“! Ve středu Made in Czechoslovakia – název anglickej, ale klipy domácí, tj. CZ a SK scéna. Ve čtvrtek pak ClassicRock – to nejlepší ze zlaté éry rocku a všichni ti staří pardálové, co patří k základnímu vzdělání každýho rebela!

Jo, a abychom nezapomněli! V sobotu ve 22:00 si s náma můžeš dát Koncert – živě s Rebelem přímo u tebe v obýváku!