Novinky

ROCK NEWS 6

Paradise Lost dokončili znovunatáčení svého iknonického alba.

Už třicet let oslaví v září deska Icon z dílny kapely Paradise Lost. Při této příležitosti britští průkopníci gothic metalu nedávno znovu celé album nahráli. Naživo pak vystoupí 6. října v MeetFactory v Praze v rámci Ultima Ratio Fest 2023.

Trivium plánují delší pauzu

Matt Heafy v nedávném rozhovoru prozradil plány kapely Trivium do budoucna. Zpěvák této formace uvedl, že nemají v úmyslu pracovat na nové desce. Místo toho si dají delší pauzu. Po dokončení turné chtějí pracovat na stavbě vlastního nahrávacího studia.

Architects ohlásili evropské turné

Anglická metalová kapela Architects vyráží na turné. V jeho rámci vystoupí 4. února 2024 také v pražském Foru Karlín. Společně s nimi vystoupí také kapely Spiritbox a Loathe.

Guns N´Roses vydali staronový singl

Po několika letech vydala kapela Guns N´Roses nový singl Perhaps. Jedná se o skladbu, která vznikla už v roce 2008, v období nahrávání alba Chinese Democracy.

Green day oslaví narozeniny desky Dookie

Kapela Green Day vydá album Dookie v reedici. U příležitosti 30. let od svého vydání se fanoušci mohou těšit na bohatý bonusový materiál. Jejich třetí studiovka vyjde 29. září, a to v podobě šesti vinylů nebo čtyř cédéček.

Slayer

Skupina Slayer přidala do svého merche novou položku. Je jí speciální značkovač masa. Díky němu si můžete třeba na svůj steak vypálit logo těchto amerických thrashmetalových ikon.

Ministry hlásí hotovo

Svou už šestnáctou řadovku připravila pro své fanoušky skupina Ministry. Bude se jmenovat Hopiumforthemasses a vyjde 1. března 2024. Jednou z devíti skladeb bude také Goddamn White Trash, která nedávno vyšla jako singl.

28.08.2023