Novinky

ROCK NEWS 8

Nový singl v podání Dark Gamballe

Dark Gamballe dokončují práce na nové desce. Po prvním degustačním chodu v podobě písně „Špatné věci“ je ke slyšení i singl „Ztracené světlo“.

Zpěvák kapely Smash Mouth zemřel

Další smutná zpráva zasáhla hudební svět. Steve Harwell, šestapadesátiletý zpěvák kapely Smash Mouth bohužel zemřel. Příčinou bylo selhání jater.

Spiritbox představují nový materiál

Kanadská kapela Spiritbox má hotových šest čerstvých skladeb. Ty se objeví na EP s názvem „The Fear of Fear“, které vyjde v listopadu. Novinku přijedou představit 4. února 2024 do pražského Fóra Karlín.

Metallica má svou vlastní zmrzlinu

Metallica do svého bohatého portfolia produktů zařadila novinku. Tou je vlastní vanilkový nanuk s čokoládovou polevou ve tvaru kytary. Výtěžek z prodeje poputuje na nadaci, která bojuje proti hladu ve světě.

Vyjde reedice slavné desky

Skupina Nirvana potěší na konci října své fanoušky. U příležitosti 30. výročí vydání alba In Utero vyjde jeho reedice. Ta nabídne kromě remasterovaných skladeb také 53 dříve nevydaných živých písní.

Slavná rodina se vrací

Už 12. září bude zahájena druhá sezona podcastu The Osbournes. Ten po pěti letech naváže na pilotní řadu a bude se skládat z dvaceti epizod. Slavný hudební klan včele s Ozzy Osbournem se v něm opět rozpovídá o všem možném i nemožném.

Vedlejšák kytaristy z Amorphis

Kytarista skupiny Amorphis, Tomi Koivusaari vydá sólovou desku. Bude se jednat o debut nazvaný „Heartrot“ a vyjde letos v prosinci. Jako ochutnávku nedávno nabídl první singl „The Heartrot Rots“.

11.09.2023